سریال خاطرات یک خون آشام The Vampire Diaries

سریال خاطرات یک خون آشام


سریال خاطرات یک خون آشام

سریال خاطرات یک خون آشام، سریال عاشقانه ای است که در سال 2009 در آمریکا ساخته شد. این سریال همچنان در حال ساخت است و تا فصل 7 سریال خاطرات یک خون آشام به نمایش در آمده است.

خاطرات یک خون آشام

سریال خاطرات یک خون آشام یک سریال آمریکایی محصول سال 2009 است.

 تا فصل 7 سریال خاطرات یک خون آشام  ساخته شده است و به شرح خاطرات و اتفاقاتی که برای یک خون آشام به نام استفن سالواتوره و یک دختر به نام الینا گیلبرت است می پردازد. در این سریال هر دو بازیگر در پایان هر روز شروع به نوشتن خاطرات می کنند که این ایهام زیبایی را به همراه دارد. زیرا نام خاطرات خون آشام را می توان خاطراتی دانست که خود خون آشام یعنی استفن درباره خود می نویسد و هم خاطراتی که الینا در مورد خون آشام می نویسد. شاید ابتدای سریال کمی ترسناک به نظر برسد اما با گذشت زمان متوجه خواهید شد که سریال خاطرات یک خون آشام به هیچ عنوان ترسناک نیست اما هیجاناتی دارد که بیننده را درگیر می کند. در فصل یک خاطرات یک خون آشام، استفن سالواتوره به شهر جدیدی می آید و با الینا برخورد می کند و عاشقش می شود. او به مدرسه الینا می رود و کم کم رابطه ای بین آن ها شکل می گیرد. برادر استیفن که بر خلاف استیفن علاقه زیادی به خوردن خون و عمل کردن به غریزه اش دارد، از زمانی که برادرش باعث خون آشام شدن او شده، تصمیم بر عذاب دادن مردم به خصوص استیفن گرفته است. عشقی که برادر استفن بیش از 100 سال است که در قلبش نگه داشته است هم برای بیننده جالب است. در میان خباثت و فریبکاری، با عشقی خالص روبرو می شوید که نظر بیننده را نسبت به این بازیگر عوض می کند. بازیگر نقش برادر استفن سالواتوره ایان سومر هلدر بازیگر سریال لاست و مدل معروف آمریکایی است که در سریال خاطرات یک خون آشام نقش دیمن سالواتوره را اجرا می کند.

مطمئن باشید سریال خاطرات یک خون آشام به حدی بیننده را جذب می کند که با وجود فصل های متعدد آن، بیننده خسته از دیدن این سریال نمی شود. خواندن وقایعی که برای پائول ویسلی، ایان سامر هلدر و نینا دوبرو، در پشت صحنه سریال خاطرات خون آشام افتاده است در جای خود جالب است که شما می توانید با خواندن زندگینامه آن ها در همین سایت، به این وقایع پی ببرید. سریال خاطرات یک خون آشام، شاید بتوان گفت بهترین سریال آمریکایی تاکنون برای رده های سنی نوجوان تا جوان بوده است.

تصاویری از بازیگران اصلی سریال خاطرات یک خون آشام

پائول ویسلی در سمت راست نقش استفن سالواتوره را در سریال خاطرات یک خون آشام ایفا می کند.

تصویر سمت چپ، ایان سامر هالدر، نقش دیمن سالواتوره یا همان برادر به ظاهر بد را در سریال خاطرات یک خون آشام ایفا می کند.

تصویر وسط هم که نینا دوبرو، بازیگر بلغاری سریال خاطرات یک خون آشام است.

سریال خاطرات یک خون آشام

سریال خاطرات یک خون آشام فصل جدید

 

از دیگر بازیگران سریال خاطرات یک خون آشام می توان به کندیس آکولا در نقش کرولاین و کت گراهام در نقش بانی بنت اشاره کرد.

در فصل 7 سریال خاطرات یک خون آشام، اتفاق جالبی که رخ می دهد عدم حضور بازیگر نقش اول زن، یعنی نینا دوبرو تا اواسط این فصل است. در آخرین قسمت فصل 6 سریال خاطرات یک خون آشام زندگی بانی بنت که دوست صمیمی الینا گیلبرت است با الینا، گره می خورد و الینا به خواب عمیق می رود تا زمانی که بانی بنت زنده است الینا نمی تواند زنده باشد. درواقع در انتهای فصل 6 سریال خاطرات یک خون آشام، اتفاقاتی می افتد که اجازه نمی دهد این دو نفر همزمان با هم روی زمین زندگی کنند.

منبع : اختصاصی وبگردها

نینا دوبرو

نینا دوبرو بازیگر سریال خاطرات خون آشام و زندگی شخصی اش

نینا دوبرو

عکس های الینا گیلبرت و دیمن سالواتوره

عکس های الینا گیلبرت و دیمن سالواتوره

تصاویر پل ویسلی و همسرش

تصاویر پل ویسلی و همسرش

مایکل تروینو

مایکل تروینو

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما