زیباترین لاک های پاییزی

رنگ‌هایی مثل سرخابی، نارنجی و. . . را فراموش کنید و به دنبال رنگ‌های خاصی بروید که طراحان برای پاییز امسال به شما پیشنهاد می‌کنند.

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که می‌تواند به شما در تغییر فضای فصلی کمک کند و تیپ شما را به یک ست پاییزی تغییر دهد، رنگ است. در اولین قدم باید به سراغ رنگ‌های پاییزی بروید. لاک شما هم از این قاعده مستثنا نیست. رنگ‌هایی مثل سرخابی، نارنجی و. . . را فراموش کنید و به دنبال رنگ‌های خاصی بروید که طراحان برای پاییز امسال به شما پیشنهاد می‌کنند.

مناسب‌ترین نام برای این رنگ خاکی است؛  کرم رنگی که تیرگی به خودش گرفته و مقداری خاکستری در خودش دارد. البته در تجزیه و تحلیل این رنگ مقداری یاسی هم وجود دارد ولی مهم‌ترین نکته این است که رنگی شیک و مناسب برای تمام موقعیت‌ها محسوب می‌شود.

 زیباترین لاک های پاییزی

هرچند رنگ سال 2015 زرشکی بود اما آبی روشن هم محبوبیت زیادی داشت. در تابستان آبی آسمانی مد بود که حالا جای خودش را به یک آسمان گرفته داده است. این رنگ ترکیبی از آبی آسمانی و مقداری خاکستری است که حالا تیرگی لازم برای روزهای سرد سال را دارد.

 رنگ زرشکی به عنوان رنگ سال در تمام فصول سال جاری حضوری فعال دارد و هر جا کم آوردید، می‌توانید از این رنگ برای به‌روز بودن‌تان مایه بگذارید؛ درکل یادتان باشد این رنگ همیشه برای موقعیت‌های رسمی و در کنار لباس‌های فاخر انتخاب خوبی به شمار می‌آید.

 زیباترین لاک های پاییزی

 سال 2015 را باید سال رنگ‌های ملایم معرفی کرد؛ حتی در تابستان که معمولا رنگ‌های تند، بازار را تصاحب می‌کنند، امسال رنگ‌های ملایم مد بودند. در زمستان هم این جریان ادامه دارد و یک صورتی یخی می‌تواند به روز بودن شما را نشان دهد.

 زیباترین لاک های پاییزی

 پیش‌بینی ما براین است که محبوب‌ترین رنگ زمستان امسال برای لاک زغالی خواهد بود. رنگی تیره اما شیک که با حال و هوای زمستانی به خوبی هماهنگی دارد. این رنگ با در اکثر لباس‌های اسپرت و نیمه‌رسمی قابل ست کردن   است.

 زیباترین لاک های پاییزی

منبع : برترین ها

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما