الکسیس تگزاس

الکسیس تگزاس بازیگر سریال های غیر اخلاقی آمریکایی است که در این سال ها مورد توجه افراد شهوت پرست قرار گرفته است.

الکسیس تگزاس

او در 25 می سال 1985 در پایگاه نظامی آمریکا در کشور پاناما به دنیا آمد اما در سن آنتونیو ایالت تگزاس بزرگ شد. اصلیت او آلمانی، نروژی و پورتویکویی است. او حرفه خود را در سن 21 سالگی آغاز کرد (2006). او قبل از ورود به این حرفه پیشخدمت میخانه بود و نخستین پیشه او کار در آسایشگاه بود. با جک ونیس که یک بازیگر غیر اخلاقی اهل ایالات متحده آمریکاست در فیلمی با عنوان تور کالج آماتورها اولین تجربه خود را آغاز کرد. بعد از نقل مکان او به لس آنجلس در مارس 2007 شروع به بازی در چند صحنه برای آژانس مدلینگ ال ای دایرکت کرد. در فوریه 2008 در فیلم کشف الکسیس تگزاس به کارگردانی بلادونا بازی کرد.

الکسیس تگزاس

در سال 2009 او شرکت فیلم سازی خود را که زیرمجموعه شرکت استارلت اینترتینمنت گروپ است با نام الکسیس تگزاس اینترنینمنت راه اندازی کرد. او بیش از 547 فیلم بازی کرده است و در سال 2009 چهره او روی جلد مجله جنسیس و جلد یادنامه سی و پنجمین سالگرد مجله هاستلر قرار گرفت. 

در سال 2010 او توسط مجله ماکسیم به عنوان یکی از 12 ستاره زن برتر فیلم های غیر اخلاقی انتخاب شد و در سال 2013 او یکی از 16 بازیگر فیلم مستند دبورا اندرسون به نام تحریک بود.

الکسیس تگزاس با بازیگری به نام مستر پیت که بیش از 2000 فیلم به عنوان بازیگر و 90 فیلم به عنوان کارگردان دارد ازدواج کرد. همسر او متولد 30 ژانویه 1980 است.

با این که او در این راه موفق است اما آیا واقعا ثروتمندی همچون بیل گیتس با ثروتمندی همچون او یکی است؟ 

باید بدانیم موفقیت خوب است اما در چه راهی و به چه قیمتی؟ این که شما را همانند ابزاری ببینند و در بین ابزارها قشنگترین و جذاب ترین باشید موفقیت محسوب می شود؟

منبع : اختصاصی وبگردها

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما