سریال کیمیا

سریال کیمیا اولین سریال 100 قسمتی ایرانی است که به کارگردانی آقای افشار ساخته شد. این سریال که به تازگی در شبکه تلوزیونی پخش می شود در سال 92 آغاز به کار کرد.

ابتدای این سریال تحولات جامعه ای را نشان می دهد که کم کم یک دل می شوند تا در مقابل ظلم بایستند اما عده ای که مکان اجتماعی خود را در خطر می بینند به فکر دزدی از جامعه می افتند. کیمیا نقش اول دختر سریال، دختری دبیرستانی است که تحت تاثیر تحولات جامعه می شود. او که دلی نترس دارد دور از چشم خانواده به کارهای سیاسی می پردازد. کیمیا در مقابل پدرش برای رسیدن به حق می ایستد. پدر او که در نظام شاه کار می کند مردی پاک و درستکار است که این خوشایند مقامات عالی رتبه آن جا نیست. در 30 قسمت اول سریال حوادثی کیمیا و خانواده او را تحت تاثیر قرار می دهد. این سکانس ها به قدری زیبا بازی شده است که هر بیننده ای خود را جای کیمیا و مادرش و تک تک خانواده قرار می دهد. کیمیا که زنی استوار است برای نجات خانواده اش تلاش می کند و در نهایت به نتیجه خوبی می رسد اما در این بین علاقه ای به آرش پسر زندایی اش پیدا می کند. آرش شخصیت خاکستری دارد و نه کاملا بد است و نه کاملا خوب. او برای رسیدن به کیمیا با دوز و کلک همه کاری می کند و در نهایت به خواسته اش می رسد. آرش گذشته اش را پنهان می کند. مهدی پاکدل در نقش پیمان که در دوره تظاهرات انقلاب عاشق کیمیا شده بود به دلیل تلاش نکردن کیمیا را از دست می دهد.

مجموعه کیمیا در سه مقطع زمانی قبل از انقلاب، دوره جنگ، زمان حال را روایت می کند و بیش از 300 بازیگر دارد. نکته جالب این سریال بازی آزیتا حاجیان همراه مهراوه شریفی نیا است که در سریال نیز نقش مادر و دختر را دارند.

کیمیا بعد از علاقه مند شدن به آرش با او ازدواج می کند. پدر آرش مرد خطرناکی است که به راحتی برای رسیدن به اهدافش جان انسان ها را می گیرد. آرش که گذشته اش را برای کیمیا پنهان کرده است با کنجکاوی های پی در پی کیمیا رو به رو می شود و در نهایت به راز گذشته اش پی می برد. آرش در گذشته نامزدی به نام رویا داشت که توسط پدر آرش به نام مشفق کشته می شود. آرش که در روز عروسی اش با کیمیا متوجه مرگ مشکوک رویا می شود سراغ خواهر ناتنی اش می رود. خواهر ناتنی اش راز مرگ رویا را به او می گوید. کیمیا بعد از کنجکاوی های فراوان عکس رویا را می بیند و از خانه فرار می کند. کیمیا درخواست طلاقش را به پیمان که وکیل تازه کاری است می دهد اما پیمان از قبول کردن وکالت او امتناع می کند و ...

منبع : اختصاصی وبگردها

سکانس مهدی پاکدل در عروسی کیمیا

سکانس مهدی پاکدل در عروسی کیمیا

تیزر سریال کیمیا با صدای علیرضا قربانی

تیزر سریال کیمیا با صدای علیرضا قربانی

روایت بی‌پرده مهراوه شریفی‌نیا از سریال «کیمیا» و حواشی‌اش / مردم نگران شخصیت‌ها هستند

روایت بی‌پرده مهراوه شریفی‌نیا از سریال «کیمیا» و حواشی‌اش / مردم نگران شخصیت‌ها هستند

سکانس دعوای فرزانه با آرش در سریال کیمیا

صحنه بسیار زیبای دعوای گلاره عباسی و پوریا پورسرخ با بازی فوق العاده گلاره عباسی

سکانس دعوای فرزانه با آرش در سریال کیمیا

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما