فیلم سینمایی آلتامیرا گلشیفته فراهانی

فیلم سینمایی آلتامیرا altamira با بازی گلشیفته فراهانی


فیلم سینمایی آلتامیرا altamira با بازی گلشیفته فراهانی

فیلم سینمایی آلتامیرا با بازی گلشیفته فراهانی در نقش همسر آنتونیو باندراس

فیلم سینمایی آلتامیرا

گلشیفته فراهانی پس از بازی در فیلم سینمایی سنگ صبور و سرزمین شیرین فلفلی من، بهشت، دو دوست، هم اکنون در فیلم سینمایی آلتامیرا در کنار آنتونیو باندراس هنرنمایی می کند.

این هنرپیشه که تاکنون در فیلم های درجه 2 و درجه 3 بازی می کرد اکنون در فیلم سینمایی آلتامیرا در کنار آنتونیو باندراس ایفای نقش می کند. البته گلشیفته در کنار دی کاپریو هم قبلا ایفای نقش کرده است اما این فیلم، نتوانست مخاطب را جذب خود کند.

گلشیفته فراهانی بعد از بازی درفیلم سینمایی آلتامیرامشغول بازی در فیلم دزدان دریایی کارائیب در نقش حیفا منی  است. این فیلم به کارگردانی یواخیم رانینگ و اسپن سندبرگ در سال 2017 اکران خواهد شد. اما فیلم سینمایی آلتامیرا که امسال اکران می شود خبر جدیدی برای طرفداران این هنرمند بود.

گلشیفته فراهانی در نقش همسر آنتونیو باندراس در فیلم سینمایی آلتامیرا بازی کرده است. این فیلم با کارگردانی هیو هادسون، کارگردان 78 ساله بریتانیایی به ثمر رسیده است.

داستان فیلم سینمایی آلتامیرا درباره یک باستان شناس آماتور و دختر 9ساله اش، ماریا است که نقاشی های غار آلتامیرا را کشف می کنند.

تیزر فیلم سینمایی آلتامیرا به زبان انگلیسی نیست. در این فیلم صدای گلشیفته فراهانی و آنتونیو باندراس به اسپانیایی دوبله شده است. صحنه هایی از این فیلم در اسپانیا و فرانسه گرفته شده است.

تاکنون فیلم جدید گلشیفته، فیلم سینمایی آلتامیرا بوده است که به زودی اکران خواهد شد. گلشیفته فراهانی در صفحه شخصی خود با گذاشتن عکسی از فیلم سینمایی آلتامیرا، خبر آمدن این فیلم را برای طرفدارانش منتشر کرد.

در عکس زیر، گلشیفته فراهانی را با لباسی مبدل و زیبا، در این فیلم می بینید.

التامیرا

عکس های بازیگران این فیلم

آنتونیو باندراس Antonio Banderas 

بازیگر نقش اول فیلم سینمایی آلتامیرا، آنتونیو باندراس بازیگر معروف آمریکایی است که شهرت اصلی وی به دلیل بازی در نقش زورو است.

آنتونیو باندراس

گلشیفته فراهانی در نقش همسر آنتونیو باندراس

گلشیفته فراهانی در فیلم التامیرا

تصویری از فیلم سینمایی التامیرا

فیلم جدید گلشیفته

منبع : اختصاصی وبگردها

گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب 5 ایفای نقش می کند

گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب 5 ایفای نقش می کند

فیلم جدید گلشیفته فراهانی: دزدان دریایی کارائیب 5

فیلم جدید گلشیفته فراهانی: دزدان دریایی کارائیب 5

آنجلینا جولی و آنتونیو باندراس در فیلم صفویه

آنجلینا جولی و آنتونیو باندراس در فیلم صفویه

فیلم‌بازی با برترین ها (17)

فیلم‌بازی با برترین ها (17)

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما