فیلم جدید گلشیفته فراهانی: دزدان دریایی کارائیب 5

فیلم جدید گلشیفته فراهانی که هم اکنون در حال فیلم برداری است دزدان دریایی کارائیب 5 است.

گلشیفته فراهانی با نام اصلی رهاورد فراهانی متولد 19 تیر سال 1362 در تهران است. زمینه فعالیت او تئاتر و سینماست اما در کارهای هنری دیگری مانند نوازندگی، هم صدایی یا خوانندگی هم فعالیت می کند.

فیلم جدید گلشیفته

آلتامیرا

گلشیفته فراهانی که در این سال ها در خارج از ایران به فعالیت هنری می پردازد به تازگی در فیلم جدیدی ایفای نقش کرده است. خبر آمدن فیلم جدید گلشیفته، توسط خود او در صفحه اجتماعی اش منتشر شد. گلشیفته فراهانی پس از بازی در فیلم سینمایی سنگ صبور و سرزمین شیرین فلفلی من، بهشت، دو دوست هم اکنون در فیلم سینمایی آلتامیرا در کنار آنتونیو باندراس هنرنمایی می کند. فیلم جدید گلشیفته که امسال اکران می شود آلتامیرا است که در اسپانیا و فرانسه فیلم برداری شده است. او در این فیلم جز نقش های برجسته است.

دزدان دریایی کارائیب 5

فیلم جدید گلشیفته که هم اکنون در حال فیلم برداری است سری جدیدی از فیلم های دزدان دریایی کارائیب است. او بعد از فیلم سینمایی آلتامیرا، مشغول بازی در فیلم دزدان دریایی کارائیب در نقش حیفا منی است. این فیلم به کارگردانی یواخیم رانینگ و اسپن سندبرگ در 7 ژوئن سال 2017 اکران خواهد شد. فیلم جدید گلشیفته تاکنون فیلم دزدان دریایی کارائیب بوده است که هنوز معلوم نیست نقش او چقدر پر رنگ است.

او بعد از ایفای نقش در کنار لئوناردو دی کاپریو، آنتونیو باندراس هم اکنون در فیلم جدیدش همبازی جانی دپ خواهد بود.

فیلم جدید گلشیفته فراهانی، سری پنجم از سری های دزدان دریایی کارائیب است. عنوان این فیلم " مردان مرده هیچ داستانی نمی گویند" نام گرفت. به نظر می رسد فیلم جدید گلشیفته پلی باشد تا نقش های پر رنگ تری ایفا کند.

تصاویری از فیلم دزدان دریایی کارائیب 5 فیلم جدید گلشیفته فراهانی

دزدان دریایی کارائیب 5

دزدان دریایی کارائیب

منبع : اختصاصی وبگردها

فیلم سینمایی آلتامیرا altamira با بازی گلشیفته فراهانی

فیلم سینمایی آلتامیرا گلشیفته فراهانی

فیلم سینمایی آلتامیرا altamira با بازی گلشیفته فراهانی

گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب 5 ایفای نقش می کند

گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب 5 ایفای نقش می کند

فیلم‌بازی با برترین ها (17)

فیلم‌بازی با برترین ها (17)

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما