گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب 5 ایفای نقش می کند

گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب 5، چند دقیقه ای را ایفای نقش می کند. این فیلم در ژوئن سال 2017 پخش خواهد شد.

گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب 5

دزدان دریایی کارائیب نام سری فیلم های 5 گانه ای است که به کارگردانی گور وربینسکی و راب مارشال ساخته شده است. به تازگی خبر بازی گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب در صفحات مجازی منتشر شده است. در این فیلم شخصیت های ثابت و متغیری ایفای نقش می کنند. شخصیت های ثابت همانند جانی دپ، اورلاندو بلوم، جفری راش و کیرا نایتلی... گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب 5 به عنوان بازیگر متغیر ایفای نقش می کند.

به نظر می رسد دزدان دریایی کارائیب 5 هم همانند سری های گذشته اش طرفداران زیادی داشته باشد. این فیلم هم اکنون در حال فیلم برداری است. تاکنون تصاویری از گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب 5، در صفحه هات مجازی پخش نشده است. 

گلشیفته فراهانی که به تازگی در فیلم آلتامیرا در نقش همسر آنتونیو باندراس ایفای نقش کرده بود اکنون در فیلم سینمایی دزدان کارائیب 5 ایفای نقش می کند.

نقش گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب

باید ببینیم گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب چه نقشی را ایفا خواهد کرد. با توجه به اطلاعاتی که به دست آمده است گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب نقش حیاف منی را بازی می کند. این که این نقش چند دقیقه است هنوز معلوم نیست.

باید گفت ایفای نقش گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب هر چند کوتاه،  برای او این افتخار را دارد که با بزرگانی همچون جانی دپ، اورلاندو بلوم هم بازی شده است.

گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب

شاید بازی گلشیفته در دزدان دریایی کارائیب راهی برای بازی این بازیگر در کارهای بهتری باشد. او که تا کنون در سری فیلم های درجه 2 و درجه 3 بازی می کرد اکنون در فیلم پرطرفداری به ایفای نقش می پردازد.

 بازیگران  دزدان دریایی کارائیب 5

  1. جانی دپ
  2. کیرا نایتلی
  3. اورلاندو بلوم
  4. جفری راش
  5. پنه لوپز کروز

جانی دپ بازیگر نقش جک گنجیشکه

جانی دپ

 اورلاندو بلوم بازیگر نقش ویل ترنر

اورلاندو بلوم

کیرا نایتلی در نقش الیزابت سوان

الیزابت سوان

منبع : اختصاصی وبگردها

فیلم سینمایی آلتامیرا altamira با بازی گلشیفته فراهانی

فیلم سینمایی آلتامیرا گلشیفته فراهانی

فیلم سینمایی آلتامیرا altamira با بازی گلشیفته فراهانی

فیلم جدید گلشیفته فراهانی: دزدان دریایی کارائیب 5

فیلم جدید گلشیفته فراهانی: دزدان دریایی کارائیب 5

فیلم‌بازی با برترین ها (17)

فیلم‌بازی با برترین ها (17)

نظر کاربران


   علی علی اوغلو


هرانچه گوئی هستی ؟
اینکه درهرصنف وطایفه ای کسانی ریادی هستند که انطوریکه مینمایند نیستند بسیاری ازانها برای فریب افکارعمومی با ریاکاری طور دیگری جلوه میکنند که صد البته زیان وخسارت انها به جامعه وکشور بسیار بسیار ازاینکه خانم بازیگری مانند گلشیفته میباشد وحال انکه گلشیفته همانی هست که قبلا بوده نه رنگ عوض کرده ونه ریاکاری کرده حتی اگر رنگ هم عوض کرده باشد حرفه اش بازیگری است هران بجای مادر یا زن یا دختر یا خواهر یا کلفت و حتی معشوقه کسی ایفای نقش میکند امروز با دزدان دریائی افت وخیز دارد فردا ممکن است که درلباس یک راهبه نیکوکار فلان کلیسا دیده شود ودران لباس هم تا زنده است ساکن شود هیچکس بدرستی نمیتواند بگوید گلشیفته همین است که درحال حاظر میبینیم یا انکه قبلا دیدیم یا اینکه دراینده خواهیم دید

10
10
پاسخ به این نوشته

 

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما