سریال دختر شگفت انگیز Supergirl 2015

سریال دختر شگفت انگیز با شخصیتی به نام کارا شکل گرفته است. کارا همانند سوپرمن دارای قدرت های خارق العاده ای است.

خلاصه داستان سریال دختر فوق العاده

کارا دختر شگفت انگیز سریال، در سیاره کریپتون به دنیا آمده است.  سیاره کریپتون نابود می شود و کارا مجبور می شود به زمین بیاید. او در سن 12 سالگی توسط خانواده ی فوسترون به فرزند خواندگی گرفته شده است. او بعد از 12 سال دوری از کریپتون سعی می کند که قدرت های نامحدود خود را به کار بگیرد. اکنون او 24 سال دارد و توسط دنورس ها آموزش می بیند تا قدرت خود را کنترل کند اما در طی یک حادثه ی غیر منتظره از قدرت های بی نظیرش استفاده می کند و تبدیل به قهرمان محوری می شود.

این سریال بسیار جذاب است و شما قطعا با دیدن قسمت اول شیفته آن می شوید. اما سریال دختر فوق العاده ماجرای جالبی دارد که شما از آن بی اطلاع خواهید.

همه شما ماجرای سوپرمن را می دانید. درواقع سوپرمن پسرعموی کارا دختر نقش اول سریال است. در میانه مسیری که کارا برای محافظت از سوپرمن فرستاده شده موج انفجار عجیبی که از نابودی سیاره کریپتون حاصل شده است باعث می شود کارا از مسیر خود منحرف شود و به یک دالان زمانی منتقل شود. در آن دالان زمان متوقف شده است و نمی گذرد. 24 سال بعد او به طریقی از دالان نجات پیدا می کند و به سمت زمین می رود. در زمین پسرعمویش شهرتی یافته است و همه او را به نام سوپرمن می خوانند. 

کار اصلی کارا دختر شگفت انگیز این سریال محافظت از زمین در برابر خطرناکترین موجودات کهکشان هاست. سفینه ای که در آن خطرناک ترین زندانیان کهکشان ها وجود دارند وارد زمین می شود و کارا با استفاده از قدرت های فوق العاده اش سعی بر نجات زمین دارد.

مشخصات سریال دختر شگفت انگیز

شبکه پخش کننده : CBS
ژانر : اکشن , ماجراجویی , تخیلی ,هیجان انگیز
زمان انتشار : پخش این مجموعه از ۲۶ اکتبر ۲۰۱۵ شروع شد
مدت زمان هر قسمت : تقریبا 45 دقیقه
پخش هر سه شنبه از رسانه پی ام سی موزیک
زبان : انگلیسی – زیرنویس فارسی : دارد
امتیاز IMDB از 10 : 6.2

سوپر گرل

منبع : اختصاصی وبگردها

سریال Downton Abbey دانتون ابی

سریال Downton Abbey دانتون ابی

سریال Criminal Minds

سریال Criminal Minds

سریال Beauty And The Beast

سریال Beauty And The Beast

سریال مسیر the path 2016

سریال مسیر the path 2016

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما