علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال نفت تهران در گفت‌و گو با برنامه نود، در خصوص درگذشت نابهنگام علی‌اکبر دارستانی ، مربی بدنساز این تیم گفت:

به خانواده فوتبال و همچنین دارستانی به دلیل این ضایعه نابهنگام تسلیت می‌گویم. من حوالی ظهر با دارستانی صحبت کردم و گفتم با خرمگاه برنامه تمرینی را انجام دهید و چون امروز نمی‌توانم در تمرین حضور یابم. وی همیشه خیلی بشاش و خنده رو بود و وقتی نمی‌خندید متوجه می‌شدیم مشکلاتی دارد.

وی ادامه داد: مشکلات مالی و استرس‌های ناشی از آن در چند وقت اخیر فشار خیلی زیادی روی علی‌اکبر دارستانی وارد کرده بود و فشارهای این چند وقت باعث شد اکبرآقا را از دست بدهیم. ما سال خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم و او هم به همراه ما مطالباتش را دریافت نکرده بود. ما نه تنها مطالبات خود را دریافت نکرده‌ایم بلکه نمی‌دانیم صاحب تیم چه کسی است. چون سن اکبر آقا از همه بیشتر بود، همه درد و دل‌های خود را پیش او می بردند. با توجه به اینکه همسر ایشان به استرالیا سفر کرده قرار بود امشب همراه با کادرفنی دسته جمعی به منزل او برویم و دور هم مهمانش باشیم که این اتفاق افتاد.

سرمربی نفت تهران اعلام کرد: مراسم تشییع پیکر آن مرحوم ساعت 9 صبح چهارشنبه در ورزشگاه شهید شیرودی برگزار می شود و روز جمعه نیز در مسجد جامع شهرک غرب مراسم ترحیم وی برگزار خواهد شد که از دوستان دعوت می‌کنیم در آن حضور داشته باشند.

منبع : تسنیم

تصویر ستاره های مشهور فوتبال که قلبشان ناگهان ایستاد

تصویر ستاره های مشهور فوتبال که قلبشان ناگهان ایستاد

مرگ به خاطر بازیکن فوتبال

مرگ به خاطر بازیکن فوتبال

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید.

 

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما