روش تشخیص ریمل تقلبی از اصل

تشخیص ریمل تقلبی از اصل کار آسانی است اگر چند نکته ساده را بدانید.

لوازم آرایشی تقلبی و اصل

سالیان زیادی است که محصولات تقلبی به خصوص چینی در بازار زیاد شده است و به راحتی از هر محصول اصلی، جنس تقلبی آن، در بازارها یافت می شود. استفاده از لوازم تقلبی در بیشتر موارد خطرساز نیست و فقط باعث صرف هزینه های بیخودی می شود اما همیشه این بی خطری را شامل نمی شوند. لوازم تقلبی زمانی خطرناک می شوند که مستقیما با پوست و بدن در ارتباط باشند. شاید خریدن یک لباس ارزان و بی کیفیت روی سلامتی شما تاثیر نگذارد اما خریدن لوازم آرایشی تقلبی، ممکن است صدمات جبران ناپذیری داشته باشد.

استفاده مکرر از لوازم آرایشی حتی اگر اصل هم باشد، باز هم مناسب پوست نیست اما بهتر از لوازم آرایشی تقلبی است که فقط از سرب و مواد سرطانزا تهیه شده است. در این میان انتخاب لوازم آرایشی که مربوط به چشم می شود خصوصا ریمل و خط چشم، از اهمیت بیشتری برخوردار است. استفاده از ریمل های تقلبی باعث ریزش مژه ها می شود و مواد نامرغوب از طریق انتهای مژه ها جذب چشم می شود. پس انتخاب ریمل اصل امر مهمی است که باید مصرف کنندگان لوازم آرایشی بدانند. تشخیص ریمل تقلبی از اصل کار زیاد سختی نیست. برای تشخیص ریمل تقلبی از اصل نکات زیر را بخوانید.

تشخیص ریمل اصل

راه های تشخیص ریمل تقلبی از اصل

  1. هیچ ارزانی بی حکمت نیست. برای تشخیص ریمل تقلبی از اصل، قیمت ریمل اصل را از چند جای مختلف بگیرید. اگر یکی از فروشگاه ها این ریمل را به شما خیلی ارزان تر فروخت، شک نکنید که تقلبی است. البته ممکن است گاهی ریمل تقلبی را با قیمت اصل، به عنوان ریمل اصلی به شما بفروشند.
  2. قبل از خرید ریمل، عکس اصل آن را در اینترنت جستجو کنید و به دقت به نوشته های آن نگاه کنید. این روش، در تشخیص ریمل تقلبی از اصل بسیار کمک خواهد کرد.
  3.  یکی از راه های شناخت ریمل اصل، لوگوی برندی است که محصول متعلق به آن است. آرم و لوگوی برند معمولا کاملا خوانا است و حداقل در دو جای محصول به صورت محسوس حک شده است.
  4. هنگامی که در ریمل را می بندید باید کاملا چفت شود. در خرید ریمل، قبل از خارج شدن از فروشگاه در ریمل را چندین بار باز و بسته کنید. برای تشخیص ریمل تقلبی از اصل، هیچ گاه ریمل را با بسته بندی، به خانه نیاورید. یا از فروشنده بخواهید تستر آن را به شما نشان دهد و ضمانت بگیرید که جنس برده شده دقیقا شبیه تستر آن است.
  5. فرچه ریمل بعد از دو سه بار داخل شدن، نباید حالت قبلی خود را از دست بدهد. درصورتی که برس ریمل به هم چسبیده شود، شک نکنید که محصول تقلبی است.
  6. اگر ریمل به صورت گلوله گلوله روی فرچه بماند، به صورتی که حالت خشکیدگی و ماسیدگی داشته باشد، ریمل تقلبی است.
  7. ظاهر ریمل های اصل نسبت به ریمل های تقلبی بسیار متفاوت است و از لحاظ کیفیت بسته بندی، می توان آن ها را تشخیص داد. البته این مورد نیازمند دیدن ریمل اصل و ریمل تقلبی در کنار هم است.

منبع : اختصاصی وبگردها

شایع ترین عوارض استفاده از ریمل و خط چشم تقلبی

خطرات استفاده از لوازم آرایش تقلبی

شایع ترین عوارض استفاده از ریمل و خط چشم تقلبی

خوابیدن با ریمل و رژ چه بر سر ما می آورد؟

مهم ترین عملکرد پوست در شب، نوسازی خودش است پس هرگز با آرایش نخوابید.

خوابیدن با ریمل و رژ چه بر سر ما می آورد؟

سه نوع ریملی که هر خانمی باید داشته باشد

سه نوع ریملی که هر خانمی باید داشته باشد

به تاریخ انقضای لوازم آرایش توجه کنید!

به تاریخ انقضای لوازم آرایش توجه کنید!

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما