خیانت 70 هزاردلاری مذاکره کننده هسته ای

نماینده سابق ولی‌فقیه در نیروی هوایی سپاه گفت: عضو اسبق تیم مذاکره کننده هسته‌ای 70 هزار دلار گرفته بود تا پشت‌صحنه مذاکرات را طوری رقم بزند تا به خواسته غربی‌ها به نتیجه برسد که خیانت ثابت شده است.

حجت‌الاسلام سید احمدمحی‌الدین میرمرشدی عصر امروز در مراسم بزرگداشت سردار جاویدالاثر سید محمود ضابط‌زاده که در سالروز آزادی خرمشهر در مسجد مسلم بن‌عقیل برگزار شد، اظهار کرد: به‌ طور کلی انسان‌ها دو دسته‌اند، دسته اول آمال‌خواه و آرزوگرا هستند و دسته دوم آرمان‌گرایان و آرمان‌خواهان هستند.

وی افزود: دسته اول دارای آرزوهای بلند هستند و امام علی(ع) در مورد آن‌ها می‌گویند که افرادی که به دنبال آرزوی بلند باشند، هدف کوچک دارند و بسیار بلندپرواز هستند.

نماینده سابق ولی‌فقیه در نیروی هوایی سپاه عنوان کرد: این افراد در بال سیمرغ پرواز می‌کنند، هدف مشخصی ندارند و به همین دلیل راه را گم می‌کنند؛ در مسیر رسیدن به آرزوها به بن‌بست می‌خورند و همیشه حریص هستند.

میرمرشدی اضافه کرد: آمال‌گرایان کسانی هستند که اهل سازش هستند، اما در مقابل، آرمان‌گرایان کسانی هستند که هدف و پایان راهشان را می‌شناسند؛ اعتقاد راسخی دارند، شکست‌ناپذیر هستند و زمانی که پا به میدان می‌گذارند تا رسیدن به هدف تلاش می‌کنند.  
وی تبیین کرد: پیش از انقلاب در منزل آیت‌الله خادمی تحصن کرده بودیم که شهید ضابط‌زاده هم در این تحصن حضور داشت و همه آمده بودند تا نهضتی را مدیریت کنند؛ در همان جلسات بود که پرونده حرکت انقلابیون تدوین می‌شد، به طوری که برنامه از بین بردن مراکز فساد در همان جلسات ریخته می‌شد.
نماینده سابق ولی‌فقیه در نیروی هوایی سپاه تشریح کرد: طرح زمین‌گیر کردن ساواک از همان‌جا برنامه‌ریزی شد و با توجه به تمام سختی‌ها و حکومت‌ نظامی که وجود داشت، افراد احساس شکست نمی‌کردند.
میرمرشدی تأکید کرد: اسلام و تمامی ادیان الهی با خود آرمان آورده‌اند و روح آرمانی و باورها بوده است که تمامی پیامبران، شهدای صدر اسلام و شهدای انقلاب طاقت آوردند و همین موجب ماندگاری اسلام شد.
وی افزود: سختی‌هایی که اکنون شیعیان متحمل می‌شوند، بخشی از فشارهایی که است که بر دوش اسلام‌گرایان و آرمان‌گرایان بوده است و این بخشی از این دشواری است.
نماینده سابق ولی‌فقیه در نیروی هوایی سپاه با اشاره به آزادسازی خرمشهر تأکید کرد: عملیات بیت‌المقدس عملیاتی نبود که طی چند روز انجام شود؛ چندین عملیات رخ داد، سه هفته درگیری شبانه‌روزی انجام شد و رزمندگان سختی‌های زیادی متحمل شدند تا خرمشهر آزاد شود.
میرمرشدی تصریح کرد: زمانی که فرماندهی کل قوا بر عهده بنی‌صدر بود، با تحمل سختی‌ها، اسارت و خون‌های داده شده، خرمشهر آزاد شد؛ این در حالی بود که نیروها با مهماتی که از عراقی‌ها به غنیمت گرفته بودند با آن‌ها می‌جنگیدند.
وی متذکر شد: برخی‌ها می‌گویند امام حسین(ع) چگونه این سختی‌ها را تحمل کرد که در پاسخ باید گفت، روح آرمان‌خواهی است و همان روحیه‌ای است که امام از آن به اسلام انقلابی تعبیر می‌کنند.
نماینده سابق ولی‌فقیه در نیروی هوایی سپاه با اشاره به اینکه برخی از قول شهید مطهری گفتند اسلام انقلابی اسلامی کفرآمیز است، یادآور شد: این‌ها اشتباه برداشت کردند و اسلام انقلابی به معنای جهاد، ولایت‌مداری، اسلام حسینی و اسلام مهدوی است.
میرمرشدی مطرح کرد: کسانی که می‌گویند اسلام انقلابی با انقلاب اسلامی متفاوت است و اسلام انقلابی یعنی نفاق؛ روح امام و آرمان‌خواهی را متوجه نشده‌اند.
وی بیان داشت: موسویان عضو اسبق تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای که خیانت او ثابت شده است، 70 هزار دلار گرفته بود تا پشت‌صحنه مذاکرات را طوری رقم بزند که مذاکرات به خواسته غربی‌ها به نتیجه برسد و امضا شود.
نماینده سابق ولی‌فقیه در نیروی هوایی سپاه خاطرنشان کرد: کسانی که روحیه آرمان‌خواهی را فراموش کرده‌اند، با بهائیان عکس یادگاری می‌گیرند و پدرشان می‌گوید باید عذرخواهی کند، اما خودش می‌گوید اشکالی ندارد و هزینه آن را هم پرداخت می‌کنم.
میرمرشدی ادامه داد: طرفداران آن‌ها هم در روزنامه‌های زنجیره‌ای می‌نویسند زمانی که فردی را زندانی می‌کنید با بهائیان آشنا می‌شود و مشخص است که پس از آزادی به دیدار آن‌ها می‌رود؛ این افراد با اقدامات خود این‌گونه اصل ماجرا را تغییر می‌دهند.
وی اذعان کرد: بهائیت فرقه پوشالی است؛ سران این فرقه محمدعلی باب را تحریک کردند و وی ادعای نایب امام زمانی کرد، اما کار به‌ جایی رسید که پس از آن خود را پیامبر، امام زمان و حتی خدا نامید؛ قبر او و برخی دیگر از پیروان و سرکردگان آن‌ها در حیفا مرکز جاسوسی رژیم جعلی صهیونیستی است و بعد آن خانم با سرکرده آن‌ها عکس یادگاری می‌گیرد.
نماینده سابق ولی‌فقیه در نیروی هوایی سپاه اظهار کرد: از ابتدا که اسلام آمد در سه مرحله با آن مبارزه شد، در ابتدا با اصل اسلام مخالفت شد که این جریان همچنان ادامه دارد و در هر زمانی نمودی از آن قابل مشاهده است.
میرمرشدی در بیان مراحل دیگر، گفت: نوع دوم به دنبال ساختن اسلام توخالی بودند که امام از آن به اسلام آمریکایی تعبیر می‌کند، اما در مقابل این جریان اسلام ناب محمدی است و شاکله اصلی وهابیت نیز همین اسلام آمریکایی است.
وی ادامه داد: دسته سوم اسلام آرمانی بدلی در مقابل اسلام آرمانی اصلی است که این خطر بزرگ عصر حاضر است؛ اسلام هیجانی که با شور و کشتن همراه است و طالبان، القاعده سرکردگان این اسلام هستند.
نماینده سابق ولی‌فقیه در نیروی هوایی سپاه تصریح کرد: تشکیل گروهک‌های تکفیری و سلفی با هدف شیعه‌کشی است و دشمنان برای آنکه منطقه در آرامش نباشد، بدل اسلام و دولت اسلامی را ایجاد کرده‌اند.
میرمرشدی متذکر شد: آن‌ها به دنبال آن بودند که عراق و سوریه را به سه قسمت تقسیم کنند و حزب‌الله لبنان را هم نابود کنند، دشمنان می‌گویند آن‌قدر آتش در منطقه می‌افروزیم تا همه همدیگر را بدون آنکه بدانند چه کسی خوب است و چه کسی بد، بکشند.
وی عنوان کرد: آن‌ها برای هر کشور برنامه‌ای ریخته‌اند و با حربه و دلارهای سعودی؛ تکفیری‌ها و سلفی‌ها را به جان منطقه انداخته‌اند و به دنبال آن هستند که اسلام ناب محمدی جان نگیرد، اما شهید ضابط‌زاده‌ها هستند و راه را مشخص کرده‌اند.
نماینده سابق ولی‌فقیه در نیروی هوایی سپاه افزود: پس از جنگ هیچ‌کدام از خانواده شهدا پشیمان نبودند و در حال حاضر هم خانواده شهدای مدافع حرم ناراحت نیستند؛ اسلام آرمان‌خواه شکست نمی‌خورد و برخلاف آنکه برخی از آرزوگراها می‌گویند در حال شکست هستیم، اسلام شکست‌ناپذیر است.
میرمرشدی در پایان با اشاره به اینکه لشکر امام زمان در حال شکل‌گیری است، تبیین کرد: به این کف‌های روی آب نگاه نکنید؛ شما دیدید که برجام هم برای ما کاری نکرد و برجام‌ها به سرانجامی نخواهد رسید. امید داشتن به آمریکا ما را به شکست وا می‌دارد، باید به انقلاب پایبند بود و این چیزی است که از شهدا دریافت آموخته‌ایم.

منبع : فارس

نظر کاربران

هنوز هیچ نظری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید.

 

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما