کامرون دیاز

کامرون دیاز صداپیشه، بازیگر، مدل و تهیه کننده ای آمریکایی الاصل می باشد. ورود او به عرصه ی مدلینگ در سن 16 سالگی، زندگی وی را دچار تحولات زیادی کرد. کامرون دیاز اولین بازی هنری اش را در فیلم کمدی و پرطرفدار ماسک تجربه کرد.

بیوگرافی کامرون دیاز 

کامرون دیاز بازیگر، تهیه کننده و  مدلی آمریکایی می باشد که در 30 آگوست سال 1972 میلادی در خانواده ای کم جمعیت در شهر کمپتون در کالیفرنیا متولد شد. وی دارای تباری کوبایی - آمریکایی می باشد. 

فعالیت های کاری کامرون دیاز

ورود کامرون دیاز به دنیای هنر مربوط به دوران نوجوانی او می باشد. آشنایی او با یک عکاس هالیوودی، مقدمات پیشنهادات شغلی وسوسه انگیزی را برای وی به وجود آورد. وی در سن 16 سالگی فعالیت خود را در زمینه مدلینگ آغاز نمود. کامرون دیاز توانست در مدت  زمانی اندک، استعداد خود را درعرصه ی مدلینگ به شرکت های تبلیغاتی عرضه کند. همین امر موجب گشت تا با همان سن اندک، برای مجلاتی از قبیل هفده و مادمازل شروع به فعالیت نماید. هم چنین در همین حین برای شرکت هایی چون کوکا کولا و کالینا کیل نیز فعالیت های تبلیغاتی انجام می داد. موفقیت های چشمگیر کامرون دیاز در مدتی کوتاه موجب شد تا وی به منظور کسب شهرتی بیشتر به پاریس، مراکش، استرالیا و چین نیز سفر کند.

ورود کامرون دیاز به عرصه ی بازیگری

کامرون دیاز پس از یک دوره کار مداوم در سن 21 سالگی به کالیفرنیا بازگشت. در سال 1994 میلادی اولین پیشنهاد کاری در زمینه بازیگری به وی داده شد. بر اساس این پیشنهاد کامرون دیاز برای اولین بار در فیلم کمدی ماسک نقش مقابل کمدین قدر سینما، جیم کری را بر عهده گرفت.  وی توانست بدون داشتن تجربه ی بازیگری در این فیلم کمدی خوش بدرخشد. همین امر موجب شد تا پیشنهادات کاری فراوانی از سوی کارگردانان مطرح سینما به وی داده شود. کامرون دیاز در مدت بازیگری خویش با بازیگران بزرگ و مطرحی هم بازی شده است که لئوناردو دی کاپریو از جمله آنان می باشد. این دو برای اولین بار در فیلم مارتین اسکورسیزی که در سال 2000 میلادی ساخته شد، با یکدیگر هم بازی شدند. کامرون دیاز تا به حال تهیه کنندگی چندین فیلم را نیز بر عهده گرفته است. او از طرفداران محیط زیست می باشد و در همین باب مستندی را نیز تهیه کرده است. 

کامرون دیاز

کارنامه ی کاری کامرون دیاز

کامرون دیاز از سال 1994 میلادی به بعد در فیلم های سینمایی متعددی نقش آفرینی کرد که در این میان می توان:

 • ماسک
 • او شماره یک است
 • کلیدهای تولسا
 • یک زندگی غیر عادی
 • چیزهای خیلی بد
 •  شرکت در انیمیشن شرک1، 2،3، 4 به عنوان صداپیشه
 • فکر شیرین
 • ناباوران
 • دارو دسته های نیویورکی
 • در کفش های او
 • جعبه
 • شوالیه روز  را از جمله آثار متنوع کامرون دیاز دانست.

وی تا کنون یک بار نامزد دریافت جایزه ی گلدن گلوب و یک بار نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر  نقش مکمل زن  در بافتا شده است. هم چنین کامرون دیاز موفق شد تا یک بار توجه انجمن بازیگران نمایشی را به خود جلب نماید.

دکوراسیون منزل شخصی کامرون دیاز

کامرون دیاز پس از فعالیت در عرصه های بازیگری و مدلینگ توانست ثروت زیادی را کسب نماید. دکوراسیون منزل کامرون دیاز بازتاب زیادی را در رسانه ها  در پی داشت. در ادامه مطلب با هم تصاویری از منزل این بازیگر آمریکایی را به نظاره مینشینیم.

دکوراسیون اتاق نشیمن منزل کامرون دیاز

دکوراسیون آشپزخانه منزل کامرون دیاز
دکوراسیون اتاق خواب اصلی منزل کامرون دیاز
دکوراسیون اتاق ناهارخوری منزل کامرون دیاز
دکوراسیون حمام منزل کامرون دیاز
دکوراسیون اتاق نشیمن منزل کامرون دیاز در نمایی دیگر
 دکوراسیون اتاق خواب مهمانان منزل کامرون دیاز
 دکوراسیون حمام اتاق خواب مهمانان منزل کامرون دیاز

زندگی خصوصی کامرون دیاز 

کامرون دیاز تا به حال هیچ ازدواجی نداشته است، اما  چندین بار رابطه های ناموفق را پشت سر گذاشته است. او  پس از ورود به عرصه بازیگری به مدت 5 سال با یکی از تهیه کنندگان سینما هم خانه بوده است. وی پس از آن برای مدت 3 سال با "مت دیلان" در ارتباط بود. کامرون دیاز، بازیگر خوش سیمای هالیوود هم چنین برای مدتی با "جاستین تیمبرلیک"، ترانه سرا و بازیگر آمریکایی الاصل نامزد بود و رابطه ی آنها به صورت مخفیانه و به دور از کنجکاوی های خبرنگاران ادامه داشت تا اینکه عکاسی آمریکایی به صورت مخفیانه عکسی از کامرون و جاستین را در قاب دوربین خود ثبت کرد که در مجله هفتگی آمریکا به چاپ رسید. کامرون برای مدتی با خواننده ی پاپ، "بنجی باتن" که 6 سال از وی کوچکتر بود، ارتباط داشت. آخرین رابطه ی کامرون دیاز با "الکی رودریگز"، بازیکن بیسبال می باشد که هنوز تداوم دارد.
کامرون و بنجی باتن

کاریکاتورهایی جالب از هنرپیشه های معروف هالیوود

تا حالا کاریکاتور هنرپیشه های محبوب هالیوودی را دیده بودید؟!!

کاریکاتورهایی جالب از هنرپیشه های معروف هالیوود

کلکسیون طلا و جواهرات کامرون دیاز

کلکسیون طلا و جواهرات کامرون دیاز

زندگی فوق طبیعی جنیفر!

زندگی فوق طبیعی جنیفر!

علاقه جنیفر لارنس به حضور در X-Men

علاقه جنیفر لارنس به حضور در X-Men

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما