جسیکا آلبا

جسیکا آلبا از هنرمندان توانمند هالیوود و یکی از مدل های جذاب آمریکایی می باشد که از سال 1994 پا به عرصه ی بازیگری گذاشته است. جسیکا آلبا تا کنون یک مرتبه موفق به دریافت جایزه گلدن گلاب شده است.

زندگی نامه ی جسیکا آلبا در یک نگاه

"جسیکا آلبا" از بازیگران موفق هالیوودی می باشد که در 28 آوریل سال 1981 میلادی در "پامانای ایالت کالیفرنیا" به دنیا آمد. مادر وی اصالتا یک  کانادایی‌ و پدرش نیز یک مکزیکی - آمریکایی می باشد.  جسیکا آلبا   در زمانی که پنج سال بیشتر نداشت به علاقه خود در عرصه ی بازیگری پی برد. وی در سال 1992 میلادی،  در زمانی که یازده ساله بود، مادرش را متقاعد نمود که او را به منظور شرکت در امتحانات بازیگری به "بورلی هیلز" بفرستد. جسیکا آلبا موفق شد تا  جایزه ی هزار دلاری  این رقابت‌  را از آن خویش نماید. اولین تجربه ی  بازیگری او به یک نقش کوتاه در فیلم سینمایی  "Camp Nowhere" باز می گردد. جسیکا آلبا پس از آن در دو  کار تبلیغاتی نیز حضور به هم رسانید. حضور  وی در سینما با ایفای نقش‌های کوتاه در  فیلم‌های کمدی پررنگ تر شد. جسیکا آلبا هم اکنون یکی از بازیگران موفق هالیوودی می باشد. وی در سال های گذشته زندگی مشترک خود را با "کش وارن" آغاز نمود و هم اکنون صاحب دو فرزند می باشد.

بیوگرافی جسیکا آلبا

حضور جسیکا آلبا در عرصه  ی سینما

جسیکا آلبا در سن سیزده سالگی (در سال ۱۹۹۴ میلادی) فعالیت خویش را  به عنوان یک بازیگر در عرصه ی  سینما  آغاز نمود. وی با شرکت در فیلم‌هایی هم چون: "دنیای مخفی الکس مک"، "کمپ در ناکجا آباد" استعداد خویش در  حیطه ی بازیگری را  به همگان ثابت نمود. جسیکا آلبا در سال های 2000 الی 2002 با ایفای نقش در برنامه ی تلویزیونی  "فرشته ی تاریکی (Dark Angel)"   به شهرت زیادی دست یافت. وی هم چنین در سال ۲۰۰۷ میلادی به عنوان جذاب ترین زن جهان برگزیده شد. جسیکا آلبا  در فیلم های تلویزیونی و  سینمایی متعددی  هم چون : "چهار شگفت انگیز"، "بچه های جاسوس" و "شهر گناه" به ایفای نقش پرداخته است. اولین تجربه بازی  او در ژانر وحشت  به فیلم  ” چشم  ( The Eye )”   باز می گردد. این فیلم که در سال ۲۰۰۸ میلادی گردآوری شده بود ، بازتاب فراوانی را  در میان مردم و منتقدین به همراه داشت. جسیکا آلبا به دلیل بازی در این فیلم موفق به اخذ "جایزه ی تکنیک" و  "جایزه ی آکادمی ‌هنر" شد.

فعالیت جسیکا آلبا در فیلم های سینمایی

جسیکا آلبا از سال 1994 الی 2014 میلادی در فیلم های متعددی نقش آفرینی کرده است. در ادامه ی مطلب با برخی از آثار هنری وی آشنا می شویم.

 • هانی

 • چهار شگفت‌انگیز
 • شهر گناه
 • بیدار شدن
 • چشم
 • باردار
 • روز ولنتاین
 • غیر مرگبار
 • ماشته
 • دارو دسته
 •  و بچه های جاسوس  برخی از آثار سینمایی جسیکا آلبا به شمار می رود.

زندگی شخصی جسیکا آلبا

جسیکا آلبا در میان فیلمبرداری  فیلم سینمایی "چهارشگفت انگیز" که در سال ۲۰۰۵  میلادی تهیه شده است، با "کش وارن ( cash warren )" آشنا شد. جسیکا و کش  در سال ۲۰۰۸  میلادی به طور رسمی   با یکدیگر ازدواج نمودند و هم اکنون صاحب ۲ فرزند دختر می باشند. فرزند نخست این دو نفر سال ۲۰۰۸  میلادی  و فرزند دوم ایشان در سال 2011 میلادی متولد شد. "ماری وارن (honor marie warren)" نام فرزند نخست و "گارنر وارن (haven garner warren)" نام دومین فرزند جسیکا آلبا و کش وارن می باشد.  ​

جسیکا به همراه دو فرزندش

جسیکا به همراه دو فرزندش - عکس شماره 2

جسیکا به همراه خانواده - عکس شماره 3

جسیکا به همراه خانواده - عکس شماره 4

فعالیت جسیکا آلبا در مراسم های خیرخواهانه

جسیکا آلبا تا کنون در مراسم های خیرخواهانه ی متعددی شرکت نموده است. وی در سال ۲۰۰۵ میلادی طی یک مراسم خیرخواهانه  در جشنواره ی کن میزان بودجه ی  قابل توجهی را به منظور کمک به  "بنیاد تحقیقاتی ایدز (amfar)"  جمع آوری نمود. جسیکا آلبا هم چنین به ارگان های متعددی هم چون: "بی خانمان ها"، "کودکان مفقود شده" و " کودکان استثمار شده" نیز کمک کرده است. وی  علاوه بر این در چندین بنگاه خیریه چون: "مرکز ملی" و "کمک به کودکان آفریقایی" نیز به فعالیت پرداخته است. جسیکا آلبا  در سال ۲۰۱۱ میلادی به منظور حمایت از "فعالیت های امن شیمیایی" در همایشی در  واشینگتون شرکت نمود.  

تصاویر جسیکا آلبا

در ادامه ی مطلب تعدادی از تصاویر این بازیگر و مدل موفق را با یکدیگر مشاهده خواهیم نمود.

جسیکا آلبا - عکس شماره 1

جسیکا آلبا - عکس شماره 2

جسیکا آلبا - عکس شماره 3

 

 

جسیکا آلبا - عکس شماره 4جسیکا آلبا - عکس شماره 5

جسیکا آلبا - عکس شماره 6

جسیکا آلبا - عکس شماره 7

جسیکا آلبا - عکس شماره 8

جسیکا آلبا - عکس شماره 9

منبع : اختصاصی وبگردها_فاطمه بغدادی

راز خوش اندامی جسیکا آلبا !

راز خوش اندامی جسیکا آلبا !

دکوراسیون خاص اتاق کودکانِ جسیکا آلبا

دکوراسیون خاص اتاق کودکانِ جسیکا آلبا

تیپ های زمستانی جسیکا آلبا

تیپ های زمستانی جسیکا آلبا

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما