فروردین ماهی ها را بهتر بشناسیم!

فروردین اولین ماه از سال می باشد که تصمیم داریم در ادامه ی مطلب با ویژگی های اخلاقی متولدین این ماه بیشتر آشنا شویم. افراد متولد فروردین ماه اغلب اهل هیجان و هیایو هستند و از کرختی و منفی گرایی بیزار هستند.

سرفصل نوشتار

  • شخصیت کلی فروردین  ماهی ها
  • مردان متولد فروردین ماه
  • زنان متولد فروردین ماه
  • ازدواج متولدین فروردین ماه با سایر ماه ها
  • مشاهیر فروردین ماهی

شخصیت کلی فروردین  ماهی ها

افراد متولد فروردین ماه، انسان هایی  پرجنب و جوش و عجول می باشند که اکثرا به هر اتفاقی به سرعت واکنش نشان می دهند.  این افراد اگر به مراتب شغلی بالایی دست پیدا کنند، اکثرا مدیران لایق و قدرتمندی خواهند شد که به شدت اهل زورگویی و امر و نهی نیز می باشند. شخصیت ریاست مآب فروردین ماهی ها، از ایشان مدیرانی با مسئولیت، قدرتمند و موفق می سازد. یک کلامی و یک دندگی یکی از ویژگی های فروردینی ها می باشد؛ ایشان در اکثر مواقع اشتباه خود را قبول نمی کنند و در صورت پذیرش اشتباه،  مسئولیت آن را به دوش نمی کشند. افراد متولد فروردین اکثرا پر هیاهو، پر انرژی  و اهل هیجان می باشند و از ماجراجویی لذت می برند. این افراد اکثرا با اعتماد به نفس  و با شهامت هستند. در میان متولدین این ماه افراد صاحب سبک و  عقیده  و هم چنین اهل مطالعه، به وفور به چشم می خورد. فروردین ماهی ها اکثرا افرادی بی ریا و عاری از هرگونه آلایش و دوز و کلک  می باشند. متولدین اولین ماه از سال در بعضی از مواقع به شدت غیر منطقی می شوند. این افراد قادرند تا پایان عمر  خویش به صورت یکه به زندگی ادامه دهند. 

مردان متولد فروردین ماه

اگر با یک مرد متولد فروردین ماه معاشرت دارید، لازم است که بدانید این افراد در مواجهه با عشق راستین خود، به شدت عاشق پیشه و حسود هستند.  صداقت و درستی از ویژگی های بارز مردان متولد این ماه می باشد. مردان فروردینی اکثرا از سنشان جوانتر به نظر می رسند و از معاشرت با زنان پر نشاط و مثبت اندیش لذت می برند. مردان متولد فروردین ماه اکثرا دارای ظاهری متناسب و معقول می باشند. این افراد اگر تا سن نوجوانی از بلایا و امراض در امان بمانند، تا سن 90 سالگی را نیز تجربه خواهند کرد.  مردان فروردینی اکثرا با ذوق و سلیقه هستند و از پرخاش و جنگ بیزار می باشند. بیشتر افراد متولد فروردین ماه از طالع خوبی برخوردار هستند و در صورت تلاش در زمینه ی تجارت و صنعت به موفقیت های چشمگیری دست پیدا خواهند کرد. قلب مهربان و ساده از ویژگی های اصلی مردان این ماه می باشد؛ به همین علت اگر چیزی را از دست دهند، دو مرتبه آن را به دست خواهند آورد.​

زنان متولد فروردین ماه

زنان متولد فروردین ماه زنانی مستقل هستند. ایشان بیش از  زنان  متولد ماه های دیگر سال قادرند تا پایان عمر خویش به تنهایی زندگی کنند. این زنان قادرند تا  هر اموری را به درستی به نتیجه برسانند.  اگر کاری را به زنان  فروردین ماهی میسپارید، می توانید از نتیجه ی کار خویش مطمئن باشید. اکثر زنان متولد این ماه به کارهای خارج از منزل اشتغال دارند. زنان فروردینی اکثرا به صورت سطحی عصبانی می شوند و مهربانی هایشان بسیار واقعی و عمیق می باشد. خوش رویی، خوش سرو زبانی و حسادت از ویژگی های اخلاقی بارز زنان متولدین فروردین ماه می باشد. غالبا  زنان متولد این ماه در اوایل زندگی خویش با فراز و نشیب هایی مواجه می گردند اما بعد از آن زندگی آرامی خواهند داشت.   اکثرا زنان فروردین ماه دارای فرزندان زیادی می شوند و تا پایان عمر به همسر خویش متعهد می مانند.​ متولدین این ماه  اکثرا در  اموراتی هم چون: خانه‎داری و همسرداری بسیار موفق هستند و همواره آرامش را برای کانون خانواده به ارمغان می آورند. 

ازدواج متولدین فروردین ماه با سایر ماه ها

ازدواج  متولدین فروردین ماه با  متولدین ماه های: خرداد، شهریور، آبان، دی و بهمن  به دلیل تفاوت های اخلاقی، اکثرا نتیجه ی بدی به دنبال خواهد داشت. زندگی مشترک متولدین این ماه با کسانی که در ماه های  اردیبهشت، تیر و اسفند  متولد شده اند، با فراز و نشیب هایی همراه خواهد بود. افراد فروردین ماهی به دلیل هماهنگی ویژگی های اخلاقی با  متولدین ماه های  فروردین و تیر  زندگی خوب و آرامی را تجربه خواهند کرد. در این میان فروردین ماهی ها  می توانند با انتخاب  مهر ماهی ها به عنوان شریک زندگی خویش، تا پایان عمر در آرامش و صلح زندگی نمایند. افراد متولد  این دو ماه درک متناسبی از اخلاق یکدیگر دارند و خواهان تساوی حقوق  بین زن و مرد هستند. متولدین آذر ماه  بیش از سایر ماه های دیگر قادرند تا  متولد این ماه را درک نمایند. کمترین آمار اختلاف و نزاع میان   آذر ماهی ها  و  فروردین ماهی ها به ثبت رسیده است.

مشاهیر فروردین ماهی

"لئوناردو داوینچی" نقاش، مجسمه ساز و یک معمار خوش فکر بود که  در 26 فروردین ماه متولد شد. تابلوی "مونالیزا" مشهور ترین اثر نقاشی این هنرمند برجسته می باشد.

لئوناردو داوینچی

"اما واتسون"  یکی از نقش آفرینان اصلی فیلم های سینمایی "هری پاتر" می باشد که در 26 فروردین ماه سال 1990 میلادی متولد شده است.

اما واتسون

" مجید مجیدی" در 25 امین روز از این ماه متولد شد. وی از کارگردانان به نام سینمای معناگرای ایران می باشد.

مجید مجیدی

"رودی فولر" فوتبالیست معروف جهان در 24 امین روز از فروردین ماه متولد شده است. 

رودی فولر

"چارلی چاپلین" یکی دیگر از متولدین این ماه می باشد که 26 فروردین ماه متولد شد. او  از  کمدین های معروف و محبوب جهان می باشد.

چارلی چاپلین

"هایده" یکی از خوانندگان معروف سبک پاپ در ایران می باشد که در 21 فروردین ماه سال 1331 شمسی در تهران متولد شد.

هایده

"فرانسیس فورد کاپولا" یکی از کارگردانان بنام سینمای هالیوود می باشد که پس از کارگردانی فیلم سینمایی "پدر خوانده" به شهرت زیادی دست یافت. این کارگران بزرگ در 18 امین روز از فروردین ماه متولد شد.

فرانسیس فورد کاپولا

"محمد علی فردین" از بازیگران مشهور سینمای ایران پیش از انقلاب اسلامی می باشد که در 16 فروردین ماه متولد شد.

محمد علی فردین

"رنه دکارت" از فیلسوفان و ریاضی دانان بزرگ جهان می باشد که در 11 فروردین ماه در فرانسه متولد شد.

رنه دکارت

"خسرو شکیبایی" از بازیگران و گویندگان محبوب ایرانی می باشد که در هفتمین روز از این ماه به دنیا آمد.

خسرو شکیبایی

"آقا محمدخان قاجار" از پادشاهان قاجاری می باشد که در سومین روز از این ماه متولد شده است.

آقا محمدخان قاجار

"ابولحسن بنی صدر" از چهره های سیاسی اوایل انقلاب می باشد که بعد ها از سمت خویش خلع گردید. این چهره ی سیاسی در دومین روز از فروردین ماه به دنیا آمده است.

ابولحسن بنی صدر

"رونالدینیهو " از فوتبالیست های مطرح برزیلی می باشد که در اولین روز از فروردین ماه سال 1980 میلادی متولد شده است.

رونالدینیهو

منبع : اختصاصی وبگردها_فاطمه بغدادی

21 فرودین سالگرد مرگ دانشمند و فیزیکدان ژاپنی با نام اوکیچیرو ناکایا

21 فروردین سالگرد مرگ اوکیچیرو ناکایا

21 فرودین سالگرد مرگ دانشمند و فیزیکدان ژاپنی با نام اوکیچیرو ناکایا

31 فروردین زمان معرفی رسمی اکسپریا زد 4 توسط سونی

معرفی اکسریا زد 4

31 فروردین زمان معرفی رسمی اکسپریا زد 4 توسط سونی

طالع بینی

خصوصیات و ویژگی هر ماه در چند سطر کوتاه

طالع بینی

فال رنگ

با رنگ و هاله ای که اطراف شماست آشنا شوید

فال رنگ

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما