بریتنی اسپیرز

بریتنی یک از خوانندگان مطرح عرصه ی پاپ می باشد که در سال 1981 میلادی در آمریکا به دنیا آمده است. عزیزم یک بار دیگر، داخل محدوده و خاموشی از آلبوم های پرطرفدار بریتنی به شمار می رود.

بیوگرافی بریتنی اسپرز

"بریتنی اسپیرز"  یکی از  خوانندگان مشهور  آمریکایی می باشد که در سال 1981 میلادی در "مک کام" به دنیا آمد. وی در عرصه های هنری متعددی هم چون: خوانندگی، بازیگری، ترانه سرایی و نویسندگی فعالیت دارد. بریتنی اسپرز  با شرکت در برنامه ی میکی ماوس کلاب (در سن 11 سالگی) پا به عرصه ی هنر گذاشت.

بیوگرافی بریتنی

آلبوم های بریتنی 

بریتنی تا کنون آلبوم های متعددی را به بازار عرضه کرده است که: 

  • عزیزم یک بار دیگر
  • بریتنی
  • داخل محدوده
  • خاموشی
  • و بریتنی جین از معروف ترین این آثار به شمار می رود. 

 حضور بریتنی در سینما و تلویزیون

بریتنی تا کنون در فیلم های سینمایی و سریال های تلوزیونی متعددی ایفای نقش کرده است. چهارراه، فارنهایت و بسیار تندرست از جمله فیلم های سینمای وی و آشنایی با مادر، ویل و گریس، سیمپسون ها، پزشک خانواده و کنن و کل  از جمله سریال های وی به شمار می رود.

جوایز بریتنی اسپرز

بریتنی اسپرز در سال 2005 میلادی به دلیل  انجام رقصی زیبا در موزیک ویدوئوی "زهرآگین" جایزه ی بهترین رقص گرمی را از آن خود کرد. بریتنی موفق شد تا در سال 2008 میلادی از سوی "ام تی وی" سه جایزه را دریافت نماید. وی در این جشنواره به عنوان بهترین خواننده برگزیده شد و ویدئوی او به عنوان بهترین ویدئوی سال و بهترین ویدئوی پاپ انتخاب گردید. این خواننده ی موفق برای دومین مرتبه در سال 2009 میلادی از سوی ام تی وی جایزه ی بهترین موزیک ویدئوی سال را دریافت نمود. ام تی وی در سال 2011 میلادی جایزه ی بهترین موزیک ویدئوی پیشگام مایکل جکسون را به بریتنی اهدا نمود و از وی به دلیل 12 سال کار هنری و موفق تقدیر و تشکر شد. 

بریتنی به همراه خانواده در مراسم اهدای جوایز

زندگی خصوصی بریتنی اسپرز

1 - بریتنی  برای نخستین مرتبه با "جاستین تیمبرلیک" (یکی از خوانندگان مشهور آمریکایی) رابطه ای عاشقانه برقرار نمود؛ اما رابطه ی این دو پس از 3 سال به پایان رسید و در سال 2002 میلادی از یکدیگر جدا شدند.   

بریتنی و جاستین تیمبرلیک

2- بریتنی اسپرز و"آلن الکساندر" در ژانویه ی سال 2004 میلادی ازدواج خود را اعلام نمودند؛ اما ازدواج ایشان بیش از دو روز دوام نداشت.

بریتنی و آلن الکساندر

3- بریتنی اسپرز بار دیگر در سپتامبر سال 2004 میلادی ازدواج نمود. این بار همسر وی"کوین فدرلین" نام داشت که از رقصنده های حرفه ای به شمار می رفت. نخستین فرزند بریتنی و کوین در سال 2005 میلادی به دنیا آمد. فرزند دوم ایشان در سال بعد متولد شد. "شان پرستون" و "جیدن جیمز" نام فرزند اول و دوم بریتنی و کوین می باشد. متاسفانه این ازدواج هم 2 سال بیشتر به طول نینجامید. خیانت کوین عامل اصلی جدایی این دو به شمار می رفت.   

بریتنی و کوین فدرلین

 4 - بریتنی در سال 2010 میلادی با یکی از مدیر برنامه های خود به نام "جیسون تراویک" رابطه ای دوستانه برقرار نمود. ایشان دو سال بعد (در سال 2012 میلادی) بنا بر دلایل نامعلوم، به دور از رسانه ها از یکدیگر جدا شدند. 

بریتنی و یسون تراویک

5 - بریتنی در سال 2013 میلادی در یکی از کلوپ های شبانه با "دیوید لوکادو" آشنا می شود که  در پی خیانت دیوید خیلی زود از یکدیگر جدا می شوند. 

بریتنی و دیوید لوکادو

6 - بریتنی پس از جدایی از دیوید در سال 2014 میلادی با شخصی به نام "چارلی ایبرسول" نامزد کرد . این خواننده 33 ساله باز هم به دلایل نامعلوم عکس های دونفره ی خویش با چارلی را از صفحه اینستاگرامش پاک نمود. این دو پس از "بیلبورد موزیک اوارد" با یکدیگر دیده نشدند. 

بریتنی و چارلی ایبرسول

خانه ی زیبای بریتنی اسپرز

به  تازگی تصاویری از منزل شخصی این خواننده ی موفق پاپ در دست عموم قرار گرفته است. منزل بریتنی دارای معماری داخلی و خارجی بسیار زیبایی می باشد. در ادامه ی مطلب تصاویری از منزل 20 میلیون دلاری وی را با یکدیگر مشاهده خواهیم کرد.

خانه 20 میلیون دلاری بریتنی - عکس شماره 1

خانه 20 میلیون دلاری بریتنی - عکس شماره 2

خانه 20 میلیون دلاری بریتنی - عکس شماره 3

خانه 20 میلیون دلاری بریتنی - عکس شماره 4

خانه 20 میلیون دلاری بریتنی - عکس شماره 5

خانه 20 میلیون دلاری بریتنی - عکس شماره 6

خانه 20 میلیون دلاری بریتنی - عکس شماره 7

خانه 20 میلیون دلاری بریتنی - عکس شماره 8

خانه 20 میلیون دلاری بریتنی - عکس شماره 9

خانه 20 میلیون دلاری بریتنی - عکس شماره 10

خانه 20 میلیون دلاری بریتنی - عکس شماره 11

خانه 20 میلیون دلاری بریتنی - عکس شماره 12

منبع : اختصاصی وبگردها_فاطمه بغدادی

چهره بریتنی اسپیرز بدون گریم و آرایش

چهره بریتنی اسپیرز بدون گریم و آرایش

انعطاف بدنی دیدنی بریتنی اسپیرز!

انعطاف بدنی دیدنی بریتنی اسپیرز!

زنان هالیوودی مجرد!

زنان هالیوودی مجرد!

تصویری از «بریتنی» و پسران در لاس وگاس

تصویری از «بریتنی» و پسران در لاس وگاس

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما