ادل خواننده ی معروف بریتانیایی

ادل یکی از خوانندگان جوان و پرطرفدار بریتانیایی می باشد که ترانه ی اکثر آهنگ های آلبومش را خودش سروده است. فعالیت حرفه ای وی از سال 2008 میلادی آغاز شد. ادل هم اکنون یکی از ثروتمند ترین خوانندگان زیر 30 سال در جهان می باشد.

سرفصل نوشتار

  • بیوگرافی ادل
  • فعالیت حرفه ای ادل
  • زندگی شخصی ادل
  • تصاویر ادل به همراه خانواده
  • تصاویر  ادل 

بیوگرافی ادل

"آدله لائوری بلو ادکینز" که به "ادل" شهره دارد، در پنجمین روز از ماه MAY و در سال 1988 میلادی در انگلیس متولد شد. وی  هم اکنون در عرصه ی خوانندگی و ترانه سرایی فعالیت دارد و توانسته است به شهرتی جهانی دست پیدا کند. ادل به سازهایی هم چون" "گیتار" و "پیانو" تسلط دارد و در سبک "سول"، "بلوز" و "پاپ" به فعالیت می پردازد.

فعالیت حرفه ای ادل

ادل طی یک مصاحبه ای اعلام کرد که تمرینات خوانندگی خویش را از سن 4 سالگی آغاز نمونده و برای رسیدن به جایگاهی که هم اکنون در آن قرار دارد، بسیار زحمت کشیده است. آغاز فعالیت ادل در عرصه ی تجارت به سال 2008 میلادی باز می گردد. وی در سن 19 سالگی خویش، آلبومی را با عنوان "نوزده" به بازار عرضه نمود. اولین آلبوم ادل مورد توجه مردم قرار گرفت تا جایی که پس از گذشت 3 سال، کماکان جزء 4 آلبوم پرفروش سال شناخته می شود. ادل با انتشار دومین آلبوم خویش در 21 ژانویه ی سال 2011 میلادی، درست در زمانی که 21 ساله بود، به شهرتی جهانی دست یافت. این آلبوم که 21 نام دارد، پس از انتشار، تا 18 هفته پرفروش ترین آلبوم در بریتانیا شد. ادل تنهای زنی بود که توانست این رکورد را در بریتانیا به نام خویش ثبت نماید. آلبوم 21 توانست تا در 13 هفته ی متوالی به عنوان آلبوم پرفروش ایالات متحده نیز برگزیده گردد، اما کار به همین جا منتهی نگردید؛ آلبوم 21 توانست در 24 کشور جهان به عنوان "پرفروش ترین آلبوم" برگزیده گردد. تا کنون بالغ بر 30 میلیون نسخه از این آلبوم  در سرتاسر جهان به فروش رسیده است.  نام ادل به همراه آلبوم 21 به دلیل صدرنشینی طولانی مدت در جدول پرفروش ترین ها در کتاب جهانی گینس به ثبت رسیده است.  ادل موفق شد تا  به دلیل آهنگ های زیبای آلبوم 21، جایزه ی "اسکار" و "گلدن گلوپ" را از آن خویش سازد. وی توانست در مراسم گرمی که در سال 2012 میلادی برپا شد، 6 جایزه دریافت نماید؛ بدین ترتیب ادل دومین زن در جهان تعیین شد که توانست در یک شب، شش جایزه ی گرمی را از آن خویش سازد. "بهترین آلبوم"، "بهترین ضبط" و " بهترین ترانه ها" از جمله عناوین جوایز ادل به شمار می روند. سومین آلبوم استودیویی ادل پس از 3 سال وقفه، در  20 نوامبر سال 2015 میلادی و در زمانی که وی 25 سال داشت، به بازار عرضه گردید. این آلبوم که "بیست و پنج" نام داشت در هفته ی اول فروش، جایگاه پرفروش ترین آلبوم در ایالت متحده و بریتانیا را از آن خویش نمود. این آلبوم در هفته ی اول انتشار، بالغ بر 800 هزار مرتبه کپی شد. سومین آلبوم ادل در هفت هفته ی متوالی در  انگلیس، ایالات متحده و استرالیا به عنوان پرفروش ترین آلبوم جای گرفت. آلبوم 25 در مراسم جایزه بریت که در سال 2016 میلادی برگزار شد، جوایزی هم چون: "بهترین آلبوم" و " بهترین تک آهنگ های سال" را از آن خویش نمود. 

زندگی شخصی ادل

ادل ادکینز  مادرش را مشوق اصلی خویش می داند. وی در زمان دریافت جایزه ی گرمی، با چشمانی اشک بار خطاب به مادرش گفت: "دخترت کارش را به درستی به نتیجه رساند". 

در سال 2012 میلادی زمزمه هایی از ارتباط ادل با "سایمن کنکی (از کارآفرینان خیریه)" بر سر زبان ها افتاد.  سایمن از ازدواج اولش یک فرزند داشت. سرانجام فرزند نخست ادل و  دومین فرزند سایمن در 19 اکتبر سال 2012 میلادی به دنیا آمد. 

وی تا کنون به دلیل اضافه وزنش مورد شماتت افرادی هم چون:"کارل لاگرفلد" و "جون ریورز" قرار گرفته است؛ اما خودش معتقد است  برای اینکه خواننده ای محبوب و مشهور باشد، تنها داشتن صدایی زیبا کافی است. وی معتقد است تا زمانی که اضافه وزنش، سلامتی و یا زندگی جنسی اش را تهدید نکند، قصد کاهش وزن نخواهد داشت. 

ادل در سن 19 سالگی به دلیل خونریزی تارهای صوتی چندین مرتبه به تیغ جراحان سپرده شد. همین امر سبب شد تا تعدادی از کنسرت هایش لغو گردد. وی به طرفدارش قول داد تا پس از بهبودی تمامی کنسرت های لغو شده را برگزار خواهد نمود. 
ادل یک تاتنهامی متعصب به شمار می رود و تیم فوتبال مورد علاقه اش، "تاتنهام هاتسپر " می باشد. 
ادل از حامیان حزب کارگر به شمار می رود. 
ادل مادر بودن را اولویت زندگی خویش قرار داده است و معتقد است که باید به عنوان یک مادر تمام عیار به پسرش خدمت کند. با اینکه وی مدتیست آلبومی به بازار عرضه نکرده است اما روزانه 80 هزار پوند به دارای وی افزوده می گردد. ادل صاحب دو کارخانه می باشد. وی طی 22 ماه فعالیت کارخانه، بالغ بر 54 میلیون پوند در آمد داشته است.  

تصاویر ادل به همراه خانواده

ادل به همراه همسرش - تصویر 1

ادل به همراه همسرش - تصویر 2

ادل به همراه همسرش - تصویر 3

ادل به همراه همسرش - تصویر 4

ادل به همراه همسرش

ادل به همراه پسرش - تصویر 1

ادل به همراه پسرش - تصویر 2

ادل به همراه پسرش - تصویر 3

تصاویر ادل

در ادامه ی مطلب، تصاویر این خواننده محبوب بریتانیایی را با هم نظاره خواهیم کرد.

ادل - تصویر 1

ادل - تصویر 2

ادل - تصویر 3

ادل - تصویر 4

ادل - تصویر 5

ادل - تصویر 6

ادل - تصویر 7

ادل - تصویر 8

ادل - تصویر 9

ادل - تصویر 10

ادل - تصویر 11

ادل - تصویر 12

ادل - تصویر 13

ادل - تصویر 14

ادل - تصویر 15

ادل - تصویر 16

ادل - تصویر 17

ادل - تصویر 18

ادل - تصویر 19

ادل - تصویر 20

ادل - تصویر 21

منبع : اختصاصی وبگردها_فاطمه بغدادی

«ادل» روی جلد مجله تایم رفت +عکس

«ادل» روی جلد مجله تایم رفت +عکس

ادل و رفقا علیه تیلور سوئیفت

ادل و رفقا علیه تیلور سوئیفت

سری جدید شیک ترین لباس های بهاری به سبک آدل خواننده اروپایی

سری جدید شیک ترین لباس های بهاری به سبک آدل خواننده اروپایی

عکسهایی بامزه و جالب از ادل خواننده انگلیسی!+تصاویر

عکسهایی بامزه و جالب از ادل خواننده انگلیسی!+تصاویر

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما