سلنا گومز

سلنا گومز یکی از جوانان موفق و خوش آتیه ی آمریکایی می باشد که در عرصه ی بازیگری،خوانندگی و طراحی لباس فعالیت دارد. سلنا گومز با انتشار آلبوم ببوس و بگو به عرصه ی خوانندگی وارد شد.

"سلنا مری گومز" که از سوی طرفدارانش "سلنا گومز" خوانده می شود، از بازیگران و خوانندگان مشهور  آمریکایی تبار می باشد که در سال 1992 میلادی متولد شده است. اولین تجربه ی بازیگری سلنا گومز به سن 7 سالگی وی باز می گردد. او برای نخستین مرتبه به منظور بازی در فیلم "بارنی و دوستان" جلوی دوربین قرار گرفت. سلنا گومز به دلیل بازی در سریال کمیک "جادوگران محله ی لرزان" به شهرت جهانی دست یافت. نخستین تجربه ی بازیگری سلنا  در سینما به فیلم سینمایی " بچه های جاسوس" باز می گردد. سلنا گومز علاوه بر بازیگری در عرصه ی خوانندگی نیز خوش درخشیده است وی تا کنون به همراه گروهش موفق به انتشار 3 آلبوم به نام های : "ببوس و بگو"، "سال بی باران" و " وقتی خورشید غروب می کند"  شده است.  سلنا در سال 2012 میلادی از گروه خویش جدا شد تا تمرکز خود را برروی بازیگری بیشتر کند. وی در سال 2013 میلادی تک آهنگ هایی به نام های "بیا و آن را بگیر" و " کاهش " را به بازار عرضه نمود که با استقبال زیاد مردم مواجه شد. وی به خاطر این تک آهنگ ها، از سوی انجمن صنعت ضبط موسیقی آمریکا، گواهی نامه ی طلا دریافت نمود و نام تک آهنگ های وی در میان 10 آهنگ داغ و برتر بیلبورد قرار گرفت. سلنا گومز آخرین آلبوم موسیقی خود را که "احیا" نام داشت در سال 2015 میلادی به طرفدارانش اهدا نمود.  

سلنا گومز

بیوگرافی سلنا گومز

سلنا گومز در  ۲۲ ژوئیه ی سال ۱۹۹۲ میلادی در تگزاس متولد شد. مادر وی "آماندا داون" و پدرش "ریکاردو گومز" نام دارند. مادر سلنا دارای اصالتی ایتالیایی و پدرش مکزیکی تبار می باشد. مادر و پدر سلنا 5 سال پس از تولد وی از یکدیگر جدا شدند. از آن پس، سلنا تحت سرپرستی مادرش در آمد. آماندا داون سابقه ی فعالیت در عرصه ی بازیگری داشت؛ شاید بتوان  همین امر را عامل اصلی سوق دادن سلنا گومز به سوی بازیگری دانست.

بیوگرافی سلنا گومز

فعالیت سلنا گومز در عرصه ی بازیگری

همان طور که در ابتدای مقاله ذکر شد، سلنا گومز با نقش آفرینی در سریال "بارنی و دوستان" پا به عرصه ی بازیگری گذاشت. وی پس از بازی در فیلم سینمایی جاسوس به شهرت چشمگیری دست یافت و بعد از آن در تیزرها و تبلیغات متعددی ظاهر گشت. سلنا گومز توانست در سال 2005 میلادی با بازی در فیلم "واکر، تگزاس رنجر: محاکمه با آتش" خوش بدرخشد. وی پس از آن با نقش آفرینی در مجموعه های تلویزیونی "زندگی دنباله دار زک و کودی" و  "هانا مونتانا"  به یک چهره ی شناخته شده در عرصه ی بازیگری تبدیل شد.  سلنا گومز پس از بازی در فیلم های "آروین" و " زندگی دنباله دار"، عهده دار نقش اصلی و کلیدی مجموعه ی تلویزیونی "جادوگران محله ی لرزان" شد.  حضور سلنا در این مجموعه ی تلویزیونی در سال 2009 میلادی سبب شد تا این فیلم در اولین قسمت پخش خود، بیش از ۱۱٫5 میلیون بیننده داشته باشد. سلنا گومز به دلیل بازی دراین فیلم بسیار تحسین شد و موفق به دریافت جایزه ی "برگزیده کودکان نیکلودین" و " برگزیده نوجوانان"  شد.  سلنا گومز پس از آن در مجموعه تلویزیونی دیگری به نام"سونی به همراه یک شانس" به عنوان بازیگر میهمان به ایفای نقش پرداخت. وی پس از آن در فیلم سینمایی "نقشه محافظت از شاهزاده خانم" با دوست صمیمی خویش که "دمی لواتو " نام دارد، هم بازی شد. این فیلم با استقبال زیاد  تماشاچیان مواجه شد؛ به طوری که در اولین اکران خویش بالغ بر 8/5 میلیون بیننده داشت. سلنا گومز در  سال 2009 میلادی در فیلم "رامونا و بیزس" به ایفای نقش پرداخت. این فیلم نیز همانند سایر تجربه های پیشین سلنا با استقبال طرفدارانش مواجه شد. سلنا گومز در سال ۲۰۱۰ میلادی در اثر هنری نیکول کیدمن که  "مونت کارلو" نام داشت ، نقش آفرینی نمود. وی در این فیلم با چهره هایی هم چون: "کیتی کسیدی"و "لیتون میستر" هم بازی شد.  این فیلم سینمایی 1 هفته پس از اکران، به فروشی بالغ بر ۷٬۶۰۰٬۰۰۰ میلیون دلار دست یافت. سلنا در سال 2013 میلادی به منظور بازی درفیلم سینمایی  "گریز"   روبه روی دوربین قرار گرفت.

فعالیت سلنا گومز در عرصه ی بازیگری

فعالیت سلنا گومز در عرصه ی خوانندگی

سلنا گومز در سال ۲۰۰۸ میلادی پس از همکاری با شرکت  "هالیوود ریکوردز" فعالیت حرفه ای خود را به منظور انتشار اولین آلبومش آغاز نمود. وی اعلام نمود که تیمی با عنوان "سلنا گومز و صحنه" را گردآوری کرده است. سلنا گومز اولین البوم خود را که " ببوس و بگو" بود با همکاری گروهش به بازار عرضه نمود. این آلبوم با استقبال چشمگیری از سوی طرفدارانش مواجه شد و توانست بابت عرضه ی این اثر، از سوی صنف ضبط موسیقی ایالت متحده ی آمریکا، گواهینامه ی گلد را از آن خود کند. سلنا گومز در همان سال تک آهنگی به نام طبیعتا را نیز به طرفدارانش اهدا کرد که این آهنگ نیز از سوی انجمن ضبط موسیقی ایالات متحده مورد تحسین قرار گرفت و توانست بابت آن نشان پلاتینیوم را دریافت نماید. سلنا گومز و صحنه دومین آلبوم خود را در سال 2010 میلادی منتشر کردند. این آلبوم که "سالی بی باران" نام داشت از همان ابتدا بالغ بر 66 هزار نسخه فروش داشت و به عنوان چهارمین آلبوم پرفروش سال شناخته شد. دومین آلبوم سلنا نیز مورد توجه انجمن ضبط موسیقی قرار گرفت؛ وی برای دومین مرتبه گواهینامه ی گلد این انجمن را از سایر رقبا ربود. سومین آلبوم  سلنا و گروهش "وقتی خورشید غروب می‌کند" نام داشت که در سال  ۲۰۱۱  میلادی به بازار عرضه شد. این آلبوم نیز همانند دو آلبوم موسیقی پیشین سلنا گومز، با استقبال بسیار خوبی مواجه شد. آلبوم بعدی سلنا "احیا" نام داشت که در 9 اکتبر سال 2015 میلادی به طرفدارانش اهدا شد. آلبوم احیا خیلی زود میان مخاطبان رونق یافت؛ به طوری که در هفته ی اول انتشار بالغ بر 117 هزار فروش داشت. 

فعالیت سلنا گومز در عرصه ی خوانندگی

بیماری صعب العلاج سلنا گومز

متاسفانه مدتیست که ”سلنا گومز” از بیماری صعب العلاجی به نام  "لوپوس" رنج می برد. این بیماری سیستم ایمنی بدن را درگیر می کند، و بیشترین تاثیر را بر روی قلب، ریه، پوست و مفاصل می گذارد. سلنا گومز به طرفداران خویش اعلام کرده است که به خوبی با بیماری خود آشناست و قادر است به خوبی با آن کنار بیاید. وی تصمیم گرفته است تا مدتی به منظور بهبود وضعیت بیماری اش، به خود استراحت دهد. سابقا چهره های دیگری هم چون مایکل جکسون و نیک کانون به این بیماری دچار بوده اند. 

فیلم  شناسی سلنا گومز

 • قدم زدن در تگزاس

 • آرتور و انتقام مالتازاردها

 • پس لرزه
 • مونته کارلو
 • رکود بزرگ
 • جستجو
 • ماپت ها
 • گریز

تصاویر سلنا

مجوعه های تلویزیونی سلنا گومز

 • بارنی و دوستان
 • هانا مونتانا
 • زندگی هتل در عرشه
 • سانی با یک شانس
 • ستاره‌های شوخی زننده
 • خیلی تصادفی!

تصاویر سلنا گومز

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز 

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس1

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس2

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس3

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس4

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس5

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس6

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس7

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس8

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس9

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس10

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس11

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس12

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس13

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس14

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس15

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس16

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس17

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس18

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس19

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس20

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس21

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس22

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس23

تصاویری از خانه ی مجلل سلنا گومز - عکس24

منبع : اختصاصی وبگردها_فاطمه بغدادی

رازگشایی از بیماری مخفیانه سلنا گومز

رازگشایی از بیماری مخفیانه سلنا گومز

سلنا گومز 23 ساله و پسر خوانده اش

سلنا گومز 23 ساله و پسر خوانده اش

سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!

سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!

دکوراسیون منزل افراد مشهور: سلنا گومز

دکوراسیون منزل افراد مشهور: سلنا گومز

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما