عطرهای برتر زنانه ی 2015

عطر یکی از گزینه های مورد علاقه ی بانوان به شمار می آید. Bvlgari، Guerlain La Petite Robe Noir و Gun سه عطر برتر زنانه ی سال 2015 معرفی شده اند.

چگونه از عطر و ادکلن استفاده کنیم؟

اگر می خواهید که ادکلن مورد علاقه تان ماندگاری بیشتری داشته باشد، آن را برروی نقاط نبض دار بدن اسپری کنید. پایین گوش، پشت گردن و قسمت داخلی مچ دست، بهترین نقاط برای اسپری کردن ادکلن به شمار می روند. گرمای این نقاط از بدن موجب پخش بوی مداوم عطر دلخواهتان خواهد شد. عوامل مختلفی  بر  میزان پخش بوی عطرها  تاثیر گذار خواهند بود. رژیم غذایی، مصرف دارو و خشکی یا چربی پوست بر میزان انتشار بوی عطر تاثیر مستقیم دارد.  ادکلن افرادی که مداما از غذاهای تند و یا چرب استفاده می کنند؛ و یا افرادی که پوست چربی دارند، بیشتر از سایر افراد به مشام می رسد.

آشنایی با عطر و ادکلن های زنانه ی برتر سال

  • عطرBvlgari

عطر بولگاری در سال 2015 میلادی با استقبال زیادی از سوی بانوان مواجه شد. رایحه اصلی Bvlgari از عصاره ی  گل رز گرفته شده است. این عطر به بانوانی که به دنبال یک رایحه ی بسیار شگفت انگیز هستند، پیشنهاد می شود. 

عطرBvlgari

  • عطر Guerlain La Petite Robe Noir

عطر Guerlain La Petite Robe Noir به عنوان دومین عطر برتر در سال 2015 میلادی انتخاب شده است. بانوان لطیف و احساساتی  از استشمام رایحه ی این عطر بسیار لذت خواهند برد.

عطر Guerlain La Petite Robe Noir

  • Gun

این عطر دارای بویی بسیار منحصر به فرد می باشد. رایحه بسیار خاص و سنگین Gun بیشتر برازنده ی بانوان می باشد و به دختران جوان توصیه نمی شود. 

Gun

  • Anna Sui la Vie De Boheme

این ادکلن محبوب که در رده ی چهارم قرار گرفته است، دارای رایحه ای تلفیقی از بوی میوه و چوب می باشد. Anna Sui la Vie De Boheme به کلیه ی بانوان پر شور و هیجان و عاشق پیشه توصیه می شود. 

Anna Sui la Vie De Boheme

  • Women

اگر به دنبال یک رایحه ی خاص هستید و تمایل دارید که همواره در مهمانی و جشن ها در مرکز توجه ها قرار بگیرید، حتما از عطر Women کمک بگیرید.

Women

  • Paco Rabanne Lady Million 

Million یکی از عطرهای شناخته شده برای بانوان است. در ساخت این ادکلن از ترکیب رایحه ی تمشک و شکوفه های گل یاس و نارنج  استفاده شده است.

Paco Rabanne Lady Million

  • Guerlain Mitsouko by Guerlain

پیشنهاد ما به بانوان شیک پوش استفاده از عطر Guerlain Mitsouko by Guerlain است.  رایحه ی این عطر ترکیبی از عصاره ی میوه ها، گل رز و چوب بلوط می باشد. 

Guerlain Mitsouko by Guerlain

  • Jean Paul Gaultier Classique

رایحه ی این ادکلن تلفیقی از بوی گل های بهاری است. Jean Paul Gaultier Classique در رده ی عطرهای شیرین قرار دارد.

Jean Paul Gaultier Classique

  • Amor Amor

Amor Amor یکی دیگر از عطرهای پرطرفدار نزد بانوان است. در ساخت این ادکلن از بوی خوش میوه ها، گل ها و وانیل استفاده شده است.

Amor Amor

  • Fan di Fendi

آخرین رایحه ی پرطرفدار جهان Fan di Fendi می باشد. این عطر به تمامی بانوان آرام و متینی که به دنبال رایحه ای ملایم هستند، پیشنهاد می شود. 

Fan di Fendi

منبع : اختصاصی وبگردها_فاطمه بغدادی

همه چیز را درباره عطرها و انواع آن بدانید.

تفاوت عطر های خوب و تقلبی را به راحتی از هم تشخیص دهید.

همه چیز را درباره عطرها و انواع آن بدانید.

9 باور اشتباه درباره‌ی عطر و ادوکلن

9 باور اشتباه درباره‌ی عطر و ادوکلن

عطرهای برتر و محبوب تابستانی

عطرهای برتر و محبوب تابستانی

چطور یک عطر خوب بخریم؟

چطور یک عطر خوب بخریم؟

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما