وصیت نامه های عجیب جهان

وصیت نامه وشته ای است که بعد از مرگ فرد (در صورتی که فرد در زمان حیات نوشته باشد) خوانده می شود. ساموئل برت، فرد بایر و ژان رودنبری از جمله افرادی بودند که پس از مرگشان، به خاطر داشتن وصیت نامه های عجیب به شهرت رسیدند.

  • وصیت نامه ی چارلز وانس میلر

"چارلز وانس میلر" در سال 1926 میلادی از دنیا رفت. وی به دلیل اینکه وراثی نداشت، در وصیت نامه ی خود ذکر کرده بود تا تمامی دارایی اش را به شهروندی که بیشترین فرزند را دارد، اهدا کنند. کلیه ی سرمایه ی میلر طبق وصیت نامه اش میان 4 زن که هرکدام 9 فرزند داشتند، به صورت مساوی تقسیم شد. میلر باعث شد تا 36 کودک در دنیا از آینده ی خوبی برخوردار شوند. 

  • وصیت نامه ی جک بنی

"جک بنی"  از کمدین های مطرح آمریکایی بود. وی در وصیت نامه ی خویش درخواست کرده بود تا پس از مرگش هرروز یک شاخه گل رز را جلوی درب خانه به همسرش اهدا کنند. جک بنی در تمام مدت زندگی خود عاشقانه همسرش را می پرستید. این روال به مدت 9 سال متوالی ادامه یافت تا سرانجام همسر جانی نیز به خوابی ابدی فرو رفت.  

وصیت نامه ی جک بنی

  • وصیت نامه ی ​الکساندر مک کویین

"الکساندر مک کویین" از جمله طراحان مطرح لباس بود که به گفته ی خودش، سگش تنها همراهش در زندگی بود. او در وصیت نامه ی خود بخشی از دارایی اش را به سگش و بخش عظیم دیگری از آن را به کانون حمایت از حیوانات بخشید.

وصیت نامه ی ​الکساندر مک کویین

  • وصیت نامه ی کارلوتا لیبنستین

"کارلوتا لیبنستین" در سال 1991 میلادی در گذشت؛ وی قبل از آن طی تهیه ی وصیت نامه ای، مقدار زیادی از سرمایه ی خود را به سگش بخشید. کارلوتا هم چنین وصیت کرد تا خانه ی بزرگ و ویلایش، مقر نگهداری سگ های آواره باشد. 

وصیت نامه ی کارلوتا لیبنستین

  • وصیت نامه ی  جرمی بنتهام

"جرمی بنتهام " از فیلسوفان و دانشمندان مطرح جهان بود که در سال 1832 میلادی از دنیا رفت. وی در وصیت نامه ی خود از خانواده اش خواسته بود تا او را به خاک نسپارند و بدنش را از یونجه پر کنند. هم اکنون پیکر بی جان این دانشمند در دانشگاه لندن نگه داری می شود. 

وصیت نامه ی جرمی بنتهام

  • وصیت نامه ی ساموئل برت

وصیت نامه ی "ساموئل برت" به نوعی لجباز ی محسوب می شد. وی که تا پیش از مرگش به دلیل مخالفت های همسرش قادر به کشیدن سیگار نبود؛ وصیت نمود تا کلیه اموالش به همسرش واگذار شود؛ منوط بر اینکه او روزی 5 نخ سیگار استعمال کند.  

وصیت نامه ی ساموئل برت

  • وصیت نامه ی فرد بایر

"فرد بایر" که مخترع قوطی های چیپس بود، پیش از مرگش وصیت کرد که جسم بی جانش را در این قوطی های کوچک  جای دهند! 

وصیت نامه ی فرد بایر

  • وصیت نامه ی ​ژان رودنبری

"ژان رودنبری" که از خالقان پیشتازان به فضا بود، در سال 1991 میلادی از دنیا رفت اما پیش از آن در وصیت نامه اش قید کرد که پس از مرگ، پیکرش به فضا فرستاده شود. طی وصیت ژان، بدن او به چند قسمت تقسیم شد و در سفرهای های مختلف به فضا فرستاده شد.  

صیت نامه ی ​ژان رودنبری

  • وصیت نامه ی ژان کنور 

"ژان کنور "  یکی از سرمایه داران کنتکی بود که در سال 1997 میلادی در گذشت.بنا بر وصیت نامه ی ژان، خانه ی ارزشمند وی به بازیگر اصلی فیلم سینمایی آرزوی مرگ اهدا شد. 

وصیت نامه ی ژان کنور

منبع : اختصاصی وبگردها_فاطمه بغدادی

قسمتی از وصیت نامه ادوارد ادیش ، یکی از بزرگترین تاجران امریکایی

قسمتی از وصیت نامه ادوارد ادیش ، یکی از بزرگترین تاجران امریکایی

وصیت نامه مرد خسیس !

وصیت نامه مرد خسیس !

وصیت نامه بن لادن منتشر شد

وصیت نامه بن لادن منتشر شد

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما