هتل های پایتخت

هتل های استقلال، آزادی، تاج محل، اسپیناس، اسپیناس پلاس، برج سفید، مارلیک و آرامیس از جمله لوکس ترین اقامتگاه های پایتخت به شمار می روند. برگزیدن یک هتل مناسب، از ارکان اصلی سفر به حساب می آید که در تکمیل اوقات خوش شما نقش به سزایی را ایفا خواهد کرد.

هتل بین المللی پارسیان استقلال

"هتل بین المللی 5 ستاره ی پارسیان استقلال" که در گذشته  " هتل هیلتون" نام داشت؛ از برترین اقامت گاه های پایتخت به حساب می آید که در منطقه ی باغشهر تهران قرار دارد. این هتل بین المللی 552 باب اتاق را به منظور پذیرایی از میهمانان مهیا ساخته است.  هتل پارسیان استقلال مکانی مناسب برای برگزاری همایش ها، کنفرانس ها و اجتماعات می باشد. سالن دریای نور، یکی از بهترین سالن های هتل پارسیان استقلال است که  به تعداد 1000 نفر گنجایش دارد و از بهترین سالن کنفرانس های موجود در شهر تهران است که می توان نشست های عظیم و جلسات مهم  را در آن برپا نمود. رستوران های مدرن و لوکس این هتل شامل منویی کامل از کلیه غذاهای ایرانی و فرنگی است. هتل بین المللی پارسیان استقلال یکی از بهترین گزینه ها به منظور پذیرایی از تیم های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در شهر تهران به شمار می رود. همان طور که گفته شد این هتل به طور کلی به 552 باب اتاق و سوئیت تجهیز می باشد که از در این میان ، 114 باب آن اتاق های 1 نفره، 159 باب آن اتاق های 2 نفره، 15 باب آن سوئیت های کوچک و 3 باب دیگر آن سوئیت های بزرگ است. این مجموعه ی رفاهی به کلوپ ورزشی نیز مجهز است که امکاناتی نظیر: سونا، استخر سر پوشیده،  جکوزی و سالن های بدن سازی را شامل می شود. اماکن ورزشی این مجموعه 2 روز در هفته به بانوان تعلق دارد. این هتل هم چنین به سایرخدمات رفاهی و تجاری نیز تجهیز شده است. ارائه فرش های دست بافت، جواهرات و عتیقه جات، تابلوهای نقاشی و فروش مصنوعات چرمی از جمله خدمات تجاری هتل پارسیان استقلال می باشد که خدمت مشتریان عزیز ارائه می گردد. کلیه اتاق ها و سوئیت های هتل پارسیان استقلال به سیستم های امنیتی و امکانات شخصی هم چون: تلویزیون، ماهواره، مینی بار و دیگر ملزومات هتل های 5 ستاره مجهز شده است.

نام رستوران ها و کافه های هتل پارسیان استقلال

  • رستوران یاس شماره ی 1
  • رستوران یاس شماره ی 2
  • رستوران نوفل لوشاتو 
  • رستوران رز
  • رستوران فرانسوی
  • رستوران عربی الحیات
  • رستوران فصلی آبشار
  • کافی شاپ لابی
  • کافه دانتسرز لانژ 

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 1

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 3

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 4

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 5

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 6

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 7

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 8

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 9

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 10

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 11

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 12

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 13

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 14

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 15

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 16

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 17

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 18

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 19

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 20

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 21

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 22

تصاویر هتل پارسیان استقلال - عکس شماره 23

هتل اسپیناس تهران

"هتل اسپیناس خلیج فارس تهران" یکی از مجلل ترین هتل های 5 ستاره ی  شهر تهران است که از سال 1389 شمسی در بخش هتل داری و گردشگری آغاز به کار کرده است. این هتل در یکی از زیباترین خیابان های مرکز شهر(بلوار کشاورز) واقع شده است. یکی دیگر از مزایای هتل اسپیناس، هم جواری با مراکز مختلف رفاهی، تجاری، درمانی، فرهنگی و تفریحی شهر می باشد. این هتل 18 طبقه، دارای 224 واحد اقامتی است و یکی از بهترین گزینه ها برای اقامت میهمانان در شهر تهران به شمار می رود. هتل اسپیناس به دلیل دارا بودن سالن های شیک، مجلل و بزرگی هم چون: تالارهای خلیج فارس و پاسارگاد یکی از بهترین گزینه ها به منظور برگزاری همایش ها و کنفرانس ها نیز می باشد. این هتل شامل رستوران های: سنتی و مدیترانه ای است که همه روزه آماده ی پذیرایی از میهمانان گرامی می باشد. کافی شاپ و سالن های ورزشی از دیگر امکانات رفاهی این هتل 5 ستاره می باشد که برای سرگرمی و رفاه  حال میهمانان مهیا شده است.   

هتل اسپیناس تهران - عکس شماره 1

هتل اسپیناس تهران - عکس شماره 2

هتل اسپیناس تهران - عکس شماره 3

هتل اسپیناس تهران - عکس شماره 4

هتل اسپیناس تهران - عکس شماره 5

هتل اسپیناس تهران - عکس شماره 6

هتل اسپیناس تهران - عکس شماره 7

هتل اسپیناس تهران - عکس شماره 8

هتل پارسیان آزادی

"هتل پارسیان آزادی" یکی دیگر از هتل های مجلل و 5 ستاره ی شهر تهران است که  در بزرگراه چمران واقع شده است. این هتل دارای 475 باب اتاق است که به منظور رفاه حال مشتریان، 7 گونه ی مختلف از اتاق و سوئیت ها، در 25 طبقه از هتل طراحی شده اند. اتاق های سینگل، رویال، دوبلکس، دبل، توئین، پرزیدنتال و اتاق مخصوص معلولین  نام هفت گونه اتاق های این هتل است. این هتل دارای سالن های پذیرایی چند منظوره و متفاوتی است که دارای ظرفیت های 50 الی 500 نفری می باشد. الماس، زرین، نگین، برلیان، پانیذ، ارکیده، پارسه، زمرد و لانج نام سالن های کنفرانس هتل آزادی می باشد. هتل بین المللی پارسیان آزادی دارای رستوران و کافه های متعدد و مدرنی است که خدمات بسیار عالی را به میهمانان گرامی ارائه می دهد. پارسه، ارکیده، سرو، رستوران ایتالیایی بیچه، لابی لانج نیلو و کافی هاوس آسمان از جمله  کافه ها و رستوران های شیک هتل آزادی می باشند که همه روزه آماده ی پذیرایی از میهمانان عزیز هستند. این هتل هم چنین به کلوپ ورزشی، شامل: سالن های بدن سازی، حوضچه های آب سرد، سونا، جکوزی، استخر، حمام سنتی و مرکز ماساژ تجهیز می باشد که تنها افراد بالای 15 سال قادر به استفاده از آن ها هستند.

هتل پارسیان آزادی - عکس شماره 1

هتل پارسیان آزادی - عکس شماره 2

هتل پارسیان آزادی - عکس شماره 3

هتل پارسیان آزادی - عکس شماره 4

هتل پارسیان آزادی - عکس شماره 5

هتل پارسیان آزادی - عکس شماره 6

هتل پارسیان آزادی - عکس شماره 7

هتل هما

"گروه هتل های هما" یکی دیگر از مجموعه هتل های 5 ستاره و مجلل پایتخت است که دارای نمایندگی های مختلف در اقصی نقاط ایران می باشد. نمایندگی تهران هتل هما در خیابان ولی عصر - خیابان خدامی واقع شده است. گروه هتل های هما  با داشتن 782 باب اتاق و سوئیت در تهران و شهرهای دیگری هم چون: مشهد، شیراز و بندرعباس پذیرای میهمانان گرامی می باشند. هتل همای شهر تهران به 173 باب اتاق و سوئیت تجهیز می باشد که هر کدام از آنها دارای طراحی شیک و بسیار مجللی هستند. این هتل شامل کلوپ، رستوران ها و سایر امکانات رفاهی هتل های 5 ستاره نیز می باشد. 

هتل هما - عکس شماره 1

هتل هما - عکس شماره 2

هتل هما - عکس شماره 3

هتل هما - عکس شماره 4

هتل هما - عکس شماره 5

هتل هما - عکس شماره 6

هتل هما - عکس شماره 7

هتل لاله

"هتل لاله" یکی دیگر از هتل های شیک و 5 ستاره ی شهر تهران است که در دل این شهر و در کنار پارک لاله به خدمت رسانی به میهمانان عزیز مشغول می باشد. این هتل دارای 13 طبقه ی مجزا می باشد و در مجموع از 380 باب اتاق و سوئیت تشکیل شده است. هتل لاله به دلیل قرار گرفتن در مرکز شهر، یکی از بهترین گزینه ها به منظور برپایی همایش و کنفرانس ها می باشد. تا کنون همایش های گوناگونی در سالن های وسیع و مجلل این هتل برگزار شده است. این هتل دارای رستوران های متنوع ایرانی، فرانسوی و چینی می باشد که در آن غذاهای ایرانی، اروپایی و مناطق شرق آسیا طبخ می شود. هتل لاله علاوه بر رستوران، دارای کافی شاپ نیز می باشد. مجموعه ورزشی این هتل دارای سالن های بدنسازی، استخر، سونا و سالن های بیلیارد است. این هتل 5 ستاره به سایر خدمات رفاهی و کلیه امکانات دیگر هتل های 5 ستاره نیز مجهز است.

هتل لاله - عکس شماره 1

هتل لاله - عکس شماره 2

هتل لاله - عکس شماره 3

هتل لاله - عکس شماره 4

هتل لاله - عکس شماره 5

هتل لاله - عکس شماره 6

هتل لاله - عکس شماره 7

هتل لاله - عکس شماره 8

هتل نووتل تهران

"هتل نووتل" یکی دیگر از هتل های 5 ستاره ی پایتخت است که به گروه هتل های بین المللی فرودگاهی تعلق دارد که شامل دو ساختمان لوکس به نام های نووتل و ایبیس می باشد. این هتل توسط تیم با تجربه ی هتل داری فرانسوی که "اکور" نام دارد، تاسیس شده است. هتل نووتل تهران در مقابل ترمینال اصلی فرودگاه بین المللی امام خمینی واقع شده است.  این هتل پیشرفته یکی از برترین اقامتگاه های لوکس تهران است  که به 300 باب اتاق تجهیز می باشد که در گردآوری آن ها از کلیه اصول و استاندارهای جهانی پیروی شده است. این هتل به منظور برپایی همایش ها و کنفرانس ها به سالن های اجتماعات و کنفرانس نیز مجهز شده است. رستوران، مجموعه ورزشی(سونا، استخر و جکوزی)، فضای سبز از جمله دیگر امکانات رفاهی هتل نووتل می باشد.

هتل نووتل تهران - عکس شماره 1

هتل نووتل تهران - عکس شماره 2

هتل نووتل تهران - عکس شماره 3

هتل نووتل تهران - عکس شماره 4

هتل نووتل تهران - عکس شماره 5

هتل نووتل تهران - عکس شماره 6

هتل تاج محل تهران

تاج محل یکی از هتل آپارتمان های معروف و 5 ستاره ای است که در میدان ونک شهر تهران واقع شده است. در طراحی این هتل از معماری هندی بهره گرفته شده است که همین امر یکی از اصلی ترین وجه تمایزهای این اقامت گاه با سایر نمونه های مشابه می باشد. هتل تاج محل دارای اتاق های 1 خوابه، 2 خوابه و آپارتمان های vip می باشد. این هتل هم چنین به سالن کنفرانس، پارکینگ اختصاصی، پارکینگ سرپوشیده، مجموعه ورزشی، رستوران و کافی شاپ مجهز می باشد.

هتل تاج محل تهران - عکس شماره 1

هتل تاج محل تهران - عکس شماره 2

هتل تاج محل تهران - عکس شماره 3

هتل تاج محل تهران - عکس شماره 4

هتل تاج محل تهران - عکس شماره 5

هتل تاج محل تهران - عکس شماره 6

هتل تاج محل تهران - عکس شماره 7

هتل تاج محل تهران - عکس شماره 8

هتل تاج محل تهران - عکس شماره 9

هتل بین المللی پارسیان اوین

"هتل بین المللی پارسیان اوین" از هتل های 4 ستاره ی مطرح تهران است که درتقاطع بزرگراه چمران و اتوبان یادگار امام قرار گرفته است‌. این هتل از 150 باب اتاق و سوئیت تشکیل شده است که 9 باب آن متعلق به اتاق های 1 نفره، 125 باب آن متعلق به اتاق های 2 نفره، 2 باب آن  متعلق به سوئیت رویال و 13 باب آن متعلق به سوئیت های نرمال  می باشد. کلیه اتاق های این هتل به امکاناتی چون: تهویه، تلویزیون، ماهواره و کامپیوتر مجهز می باشد. هتل بین المللی پارسیان اوین به منظور رفاه حال مشتریان عزیز، خدمات رفاهی و تجاری فراوانی را برای دسترسی سریع تر عزیزان فراهم کرده است. 

هتل بین المللی پارسیان اوین

هتل اوین - عکس 2

هتل پارسیان اوین

هتل اوین - عکس 3

هتل المپیک 

هتل المپیک یکی از هتل های 4 ستاره ی تهران است که در محدوده غربی این شهر واقع شده است. این هتل با قرار گرفتن در جوار استادیوم آزادی از فضای زیبای دریاچه بین المللی آزادی نیز بهره مند شده است. هتل المپیک به منظور برپایی ضیافت های شما عزیزان، سالن های پذیرایی شیک و مدرنی را با ظرفیت های متفاوت(300 الی 1000 نفری) آماده کرده است. سالن همایش های این هتل بسیار شکیل و زیباست. این سالن به سیستم های صوتی - تصویری بسیار پیشرفته مجهز است و دارای ظرفیتی 600 نفری می باشد. هتل المپیک دارای 97 باب اتاق دوبلکس و 3 باب سوئیت رویال می باشد که در آن کلیه خدمات رفاهی هتل های 4 ستاره خدمت میهمانان گرامی ارائه می گردد.  مجموعه ورزشی المپیک شامل: سونا، جکوزی، استخر، سالن شطرنج، سالن بیلیارد، حمام سنتی،  سالن بدن سازی و زمین چمن مصنوعی می باشد.

هتل المپیک - عکس شماره 1

هتل المپیک - عکس شماره 2

هتل المپیک - عکس شماره 3

هتل المپیک - عکس شماره 4

هتل المپیک - عکس شماره 5

هتل المپیک - عکس شماره 6

هتل المپیک - عکس شماره 7

هتل المپیک - عکس شماره 8

هتل المپیک - عکس شماره 9

هتل المپیک - عکس شماره 10

هتل المپیک - عکس شماره 11

هتل المپیک - عکس شماره 12

هتل المپیک - عکس شماره 13

هتل المپیک - عکس شماره 14

هتل ایبیس

"هتل ایبیس" یکی از هتل های 4 ستاره ی تهران و بخشی از مجموعه هتل های فرودگاهی کشور به شمار می رود. این هتل از سال 1393 شمسی کار خود را آغاز نمود و توانست در مدتی کوتاه رضایت مشتریان را جلب نماید. این هتل دارای 7 طبقه ی اقامتی و 196 باب اتاق به منظور پذیرایی از میهمانان می باشد. سالن آمفی تئاتر، سالن بیلیارد، باشگاه بدن سازی، استخر، سونا، کافی شاپ و رستوران برخی از امکانات رفاهی این هتل به شمار می روند.

هتل ایبیس - عکس شماره 1

هتل ایبیس - عکس شماره 2

هتل ایبیس - عکس شماره 3

هتل ایبیس - عکس شماره 4

هتل ایبیس - عکس شماره 5

هتل ایبیس - عکس شماره 6

هتل ایبیس - عکس شماره 7

هتل بین المللی بزرگ فردوسی

"هتل بین المللی  4 ستاره ی فردوسی" در یکی از محله های قدیمی تهران و در نزدیکی بازار بزرگ این شهر واقع شده است. مجاورت این اقامتگاه با آثار باستانی و موزه های تاریخی تهران یکی از  مزایای مهم آن به حساب می آید. این هتل  22000متر مربع زیربنا دارد و شامل بخش های متنوع رفاهی می باشد. رستوران های ایرانی،  فرانسوی، فرنگی، سنتی و فست فود هتل فردوسی، منویی کامل را خدمت مشتریان عزیز ارائه می نماید. این هتل شامل 230 باب اتاق می باشد و اتاق های  آن: تک تخته، دو تخته، سوئیت، سوئیت رویال و دو قلو هستند. سالن ها و تالارهای فردوسی جزء شکیل ترین تالارهای تهران هستند که دارای حداکثر ظرفیت 650 نفر می باشند. تالارهای عروس دریا و دیپلمات  از دیگر سالن های شیک این هتل به حساب می آیند که دارای گنجایش کمتری می باشند و برای برگزاری جشن های کوچک(حدودا 300 نفر) درخور هستند. اقامتگاه شیک فردوسی شامل امکانات ورزشی هم چون: استخر، سونا، جکوزی و مرکز ماساژ می باشد.

هتل بین المللی بزرگ فردوسی - عکس شماره 1

هتل بین المللی بزرگ فردوسی - عکس شماره 2

هتل بین المللی بزرگ فردوسی - عکس شماره 3

هتل بین المللی بزرگ فردوسی - عکس شماره 4

هتل بین المللی بزرگ فردوسی - عکس شماره 5

هتل بین المللی بزرگ فردوسی - عکس شماره 6

هتل بین المللی بزرگ فردوسی - عکس شماره 7

هتل بین المللی بزرگ فردوسی - عکس شماره 8

هتل بین المللی بزرگ فردوسی - عکس شماره 9

هتل بین المللی بزرگ فردوسی - عکس شماره 10

هتل بین المللی بزرگ فردوسی - عکس شماره 11

هتل بین المللی بزرگ فردوسی - عکس شماره 12

هتل هویزه 

 این اقامتگاه مدرن یکی دیگر از هتل های 4 ستاره ی شهر تهران می باشد که در تقاطع خیابان های طالقانی و نجات الهی واقع شده است. این هتل از 150 باب اتاق تک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت های خانوادگی تشکیل شده است. رستوران های ایرانی، فرنگی و کافی شاپ مدرن و شیک هویزه همه روزه پذیرای قدوم میهمانان گرامی می باشد. ملل، هنر، فرهنگ و تمدن از جمله سالن های کنفرانس  و همایش این مجموعه رفاهی  به شمار می روند که می توان جلسات 35 الی 300 نفری را با کیفیت هرچه تمام تر در آن ها برگزار نمود؛  مجموعه ورزشی هویزه شامل: استخر، مرکز ماساژ، جکوزی و سونا می باشد. 

هتل هویزه - عکس شماره 1

هتل هویزه - عکس شماره 2

هتل هویزه - عکس شماره 3

هتل هویزه - عکس شماره 4

هتل هویزه - عکس شماره 5

هتل هویزه - عکس شماره 6

هتل هویزه - عکس شماره 7

هتل سیمرغ

این هتل یکی از اقامتگاه  های 4 ستاره ی پایتخت است که در خیابان ولی عصر و  در کنار پارک ساعی واقع شده است. هتل سیمرغ دارای 100 باب اتاق با عناوین: تک تخته، دو تخته، سوئیت نرمال، سوئیت رویال و سوئیت امپریال می باشد که بسته به نیاز میهمانان خدمتشان ارائه می گردد. رستوران میامی همه روزه  منویی کامل از غذاهای ایرانی و فرانسوی را به مشتریان عزیز عرضه می نماید. کافی شاپ نگین نیز به طور 24 ساعته با انواع نوشیدنی ها و دسرهای فوق العاده اش از میهمانان پذیرایی می نماید. آمفی تئاتر این هتل 240 نفر ظرفیت دارد و مکانی مناسب برای برپایی سمینارها و کنفرانس ها به شمار می رود. هتل سیمرغ به 4 تالار با ظرفیت های مختلف نیز مجهز می باشد که می توان در آن ها ضیافت های کوچک و بزرگ را برگزار نمود. پیوند، امیرکبیر، نرگس و نیلوفر نام 4 تالار سیمرغ می باشد. باشگاه ورزشی هتل سیمرغ 76 نفر ظرفیت دارد و شامل: حوضچه های آب گرم و سرد، باشگاه بدن سازی، استخر، سونا وجکوزی می باشد. بانوان گرامی می توانند در طول هفته (شنبه الی پنجشنبه) به منظور گذراندن اوقاتی خوش به مجموعه ورزشی هتل مراجعه نمایند.

هتل سیمرغ - عکس شماره 1

هتل سیمرغ - عکس شماره 2

هتل سیمرغ - عکس شماره 3

هتل سیمرغ - عکس شماره 4

هتل سیمرغ - عکس شماره 5

هتل سیمرغ - عکس شماره 6

هتل سیمرغ - عکس شماره 7

هتل سیمرغ - عکس شماره 8

هتل سیمرغ - عکس شماره 9

هتل سیمرغ - عکس شماره 10

هتل سیمرغ - عکس شماره 11

هتل سیمرغ - عکس شماره 12

هتل سیمرغ - عکس شماره 13

هتل بزرگ

"هتل بزرگ" از مجموعه های اقامتی-رفاهی 4 ستاره ی تهران است که در دل این شهر و در خیابان ولی عصر واقع شده است. این هتل دارای اتاق های تک تخته، دو تخته و سه تخته در قالب های معمولی و لوکس می باشد که بسته به نیاز مشتریان خدمتشان عرضه می شود. هتل بزرگ تهران به سالن های ورزشی هم چون: بیلیارد، بدن سازی، استخر، سونا، جکوزی و زمین تنیس نیز مجهز می باشد. رستوران و کافی شاپ این مجموعه اقامتی همه روزه آماده ی پذیرایی از شما عزیزان است. سالن کنفرانس و سالن اجتماعات این مجموعه رفاهی به ترتیب دارای ظرفیت 100  و 500 نفر می باشد.

هتل بزرگ - عکس شماره 1

هتل بزرگ - عکس شماره 2

هتل بزرگ - عکس شماره 3

هتل بزرگ - عکس شماره 4

هتل بزرگ - عکس شماره 5

هتل بزرگ - عکس شماره 6

هتل بزرگ - عکس شماره 7

هتل برج سفید

"برج سفید" یکی از هتل های 4 ستاره ی مجلل پایتخت است که در منطقه ی پاسداران واقع شده است. این هتل دارای 22 طبقه می باشد که 5 طبقه آن به پارکینگ، 2 طبقه به مراکز فروش و بانک ها، 9 طبقه به ادارات و مابقی طبقات به سوئیت های هتل اختصاص دارد.  این هتل دارای سوئیت جونیور(مختص 2نفر)، سوئیت رویال(مختص 4 نفر)، سوئیت سینیور(مختص 4 نفر)، سوئیت جونیور (مختص میهمانان خارجی) می باشد.  برج سفید دارای یکی از برترین رستوران ها و کافی شاپ های تهران است. رستوران گردان برج سفید نمایی 360  درجه دارد و زمین اختصاص داده شده به کافی شاپ آن 600 متر مربع می باشد. 700 متر مربع از فضای این هتل به سالن های سمینار، همایش و تالارها اختصاص داده شده است که در قسمت زیرین رستوران گردان واقع شده اند و نمای تمامی دیوار های آن شیشه می باشد. از این رو، چشم اندازی ویژه  و چشم نواز برای میهمانان فراهم شده است.  برج سفید به خشکشویی، کتاب خانه، فست فود و سایر امکانات رفاهی هتل های 4 ستاره نیز تجهیز می باشد. 

هتل برج سفید - عکس شماره 1

هتل برج سفید - عکس شماره 2

هتل برج سفید - عکس شماره 3

هتل برج سفید - عکس شماره 4

هتل برج سفید - عکس شماره 6

هتل برج سفید - عکس شماره 7

هتل برج سفید - عکس شماره 8

هتل برج سفید - عکس شماره 9

هتل رامتین 

"رامتین" یکی از هتل های 4 ستاره ی تهران است که در خیابان ولی عصر - پایین تر از پارک ساعی قرار گرفته است. این هتل دارای اتاق های دابل( یک تخته و دو تخته)، سوئیت استودیو و سوئیت آپارتمان می باشد. هتل رامتین دارای دو سالن کنفرانس با ظرفیت 50 و 35 نفری می باشد که مکانی مناسب برای برپایی جلسات مهم به حساب می آید. رامتین کافه نام یکی از رستوران های این هتل است که 60 نفر گنجایش دارد و در آن غذاهای لذیذ ایرانی طبخ می شود. رستوران بیستانگو از دیگر رستوران های این هتل به شمار می رود که 80 نفر ظرفیت دارد ودر طبقه زیرین لابی واقع شده است. این رستوران ضمن داشتن دکوری بسیار زیبا، شامل برترین و با کیفیت ترین غذاهای غربی  نیزمی باشد. بیستانگو بلو یک محیط دنج برای برگزاری های میهمانی های خصوصی شما می باشد که ظرفیت پذیرش 20 میهمان را دارد. سالن ورزشی این هتل به باشگاه بدن سازی، سونا و ماساژ مجهز می باشد.

هتل رامتین - عکس شماره 1

هتل رامتین - عکس شماره 2

هتل رامتین - عکس شماره3

هتل رامتین - عکس شماره 4

هتل رامتین - عکس شماره 5

هتل رامتین - عکس شماره 6

هتل رامتین - عکس شماره 7

هتل رامتین - عکس شماره 8

هتل رامتین - عکس شماره 9

هتل آرامیس

"آرامیس" نام  یکی از هتل های 4 ستاره ی تهران است که دارای تجربه ای  45 ساله در صنعت هتلداری می باشد و یکی از مشتری مدارترین هتل های شهر تهران به حساب می آید.  این مجموعه اقامتی در خیابان ولی عصر  و درحد فاصل سینماهای استقلال و آفریقا قرار گرفته است. این هتل مجلل دارای 84 باب اتاق و سوئیت است که در آن کلیه خدمات رفاهی خدمت مشتریان ارائه می گردد. اتاق های دو نفره و سوئیت های جونیور این هتل  دکوراسیونی بسیار شیک دارند و مساحت ان ها 30 متر مربع  می باشد. آرامیس دارای رستورانی بسیار با کیفیت به نام چوچاق و کافی شاپی در طبقه ی اول هتل می باشد که بالغ بر 150 نفر ظرفیت دارد. 

هتل آرامیس - عکس 1

هتل آرامیس - عکس 2

هتل آرامیس - عکس 3

هتل آرامیس - عکس 4

هتل آرامیس - عکس 5

هتل آرامیس - عکس 6

هتل آرامیس - عکس 7

هتل آرامیس - عکس 8

هتل آرامیس - عکس 9

هتل آرامیس - عکس 10

هتل اسکان

این مجموعه اقامتی یکی از هتل های مجلل پایتخت به شمار می رود که  بیش از نیم قرن است که در صنعت هتلداری و گردشگری فعالیت دارد. این هتل دارای دکوراسیونی زیبا، شیک و چشم نواز است. هتل اسکان دارای  64 باب اتاق و سوئیت است که: تک تخته، دبل، توئین، خانوادگی، دبل کینگ و سوئیت  عنوان اتاق ها و سوئیت های این هتل زیبا می باشد. سالن چند منظوره ی اسکان یکی از بهترین گزینه ها برای برگزاری ضیافت ها، کنفرانس ها و سمینارها در شهر تهران است. اتاق ماساژ، سونای خشک، جکوزی، کافی نت و پارکینگ اختصاصی از دیگر مزایای رفاهی این هتل به شمار می رود. 

هتل اسکان - عکس 1

هتل اسکان

هتل اسکان - عکس 2

هتل اسکان - عکس 3

هتل اسکان - عکس 4

هتل اسکان - عکس 5

هتل اسکان - عکس 6

هتل اسکان - عکس 7

هتل اسکان - عکس 8

هتل اسکان - عکس 9

هتل اسکان - عکس 10

هتل اسکان - عکس 11

هتل اسکان - عکس 12

هتل اسکان - عکس 13

هتل اسکان - عکس 14

هتل اسکان - عکس 15

هتل اسکان - عکس 16

هتل مارلیک تهران

این هتل یکی از مجموعه های اقامتی 4 ستاره ی تهران است  که در خیابان مفتح جنوبی واقع شده است. هتل مارلیک تهران دارای 84 باب اتاق در قالب تک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت می باشد که با توجه به نیاز مشتریان ارائه می شود. هتل مارلیک به منظور برگزاری جلسات آموزشی، جشن ها و همایش های شما عزیزان تالاری با گنجایش 300 نفر را فراهم نموده است.  پارکینگ اختصاصی این هتل قابلیت پارک 50  دستگاه خودرو دارد. طعم خوش غذاها و دسرهای هتل مارلیک موجب جلب رضایت مشتریان شده است. اگر به دنبال غذاهای خوش طعم هستید حتما به رستوران و کافی شاپ این هتل سری بزنید. مجموعه ورزشی مارلیک دارای باشگاه های بدن سازی، سونای خشک، سونای بخار، استخر، اتاق ماساژ، حمام سنتی، اتاق سیگار و اتاق مه می باشد.

هتل مارلیک تهران - عکس 1

هتل مارلیک تهران - عکس 2

هتل مارلیک تهران - عکس 3

هتل مارلیک تهران - عکس 4

هتل مارلیک تهران - عکس 5

 

منبع : اختصاصی وبگردها_فاطمه بغدادی

هتلی مخصوص تازه عروس و دامادها در بالی

هتلی مخصوص تازه عروس و دامادها در بالی

رمانتیک‌ترین هتل‌های دنیا برای تعطیلات

رمانتیک‌ترین هتل‌های دنیا برای تعطیلات

این هتل‌ها مقدس هستند!

این هتل‌ها مقدس هستند!

این هتل جذاب از اتومبیل‌های قدیمی ساخته شده است

این هتل جذاب از اتومبیل‌های قدیمی ساخته شده است

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما