عجیب ترین رکوردهای گینس

عجیب ترین رکوردهای گینس شامل هزاران هزار نام و نشان از مردم مختلف جهان می باشد که برخی از آنان به افرادی هم چون: ملوین، گاستفان تیلورگ و لزلی لیپتون تعلق دارد. داشتن باریک ترین کمر، بلندترین زبان، بلند ترین ابرو و بلندترین ریش عناوین سایر عجیب ترین رکوردهای گینس می باشد.

 • 1 -  ملوین یکی از عجیب ترین رکوردهای گینس را به نام خود به ثبت رسانید!

"ملوین" یک آمریکایی تبار بود که توانست در سال 2009 میلادی به دلیل داشتن ناخن های بسیار بلند، نام خود را در کتاب جهانی گینس ثبت نماید. طول ناخن های این مرد در مجموع به 9٫85 متر می رسید؛ او با این کار صاحب یکی از عجیب ترین رکوردهای گینس شد. جالب است بدانید که ملوین در همان سال(پس از ثبت رکورد) از دنیا رفت.

ملوین

 • 2 -گاستفان تیلورگ یکی از عجیب ترین رکوردهای گینس را به نام خود به ثبت رسانید!

"گاستفان تیلورگ"  به دلیل داشتن زبانی دراز(به بلندی 9/5 سانتی متر)، توانست در سال 2009 میلادی یکی از عجیب ترین رکوردهای گینس را از آن خود نماید. پس از مدتی این رکورد از دست استفان خارج شد و به نام زنی که دارای زبانی 9/75 سانتی متری بود به ثبت رسید؛ اما استفان پس از گذر 1 سال متوجه رشد بیشتر زبان خود شد و به دلیل داشتن زبانی 9/80 سانتی متری برای دومین مرتبه نام خود را به عنوان یکی از دارندگان عجیب ترین رکوردهای گینس در جهان به ثبت رسانید. 

گاستفان تیلورگ

 • 3 - ابروهای بلند ویسگون

"ویسگون"  توانست به دلیل داشتن بلند ترین ابروی دنیا، نام خود را به عنوان یکی از صاحبان عجیب ترین رکوردهای گینس در  جهان  به ثبت برساند. طول ابروی او به هنگام ثبت رکورد، 8 سانتی متر بوده است. 

ویسگون

 • 4 - عمل های زیبایی متعدد سیندی جکسون

"سیندی جکسون" زنی  53 ساله است که  اصالتی آمریکایی دارد. وی تا کنون 47 عمل زیبایی را در پرونده ی پزشکی خود به ثبت رسانده است. سیندی جکسون تا کنون جراحی های متعددی را برروی بینی، پلک، فک، چانه، گونه شکم، کمر و ران خود انجام داده است. او هم اکنون صاحب یکی از عجیب ترین رکوردهای گینس می باشد.

سیندی جکسون

 • 5 - بلندترین خیار در جهان

"کلر پیرس" در سال 2010 میلادی در بریتانیا نام یکی از خیارهایی را که خود پرورش داده بود در عجیب ترین رکوردهای گینس به ثبت رسانید. طول این خیار به هنگام ثبت رکورد ۱۱۹٫۳۸ سانتی متر  بوده است.

کلر پیرس

 • 6 - بزرگترین شاخ گاو 

"جینیس ولف" توانست نام گاو آفریقایی خود را که به نسبت سایر گاوها شاخ های بزرگ تری داشت را در عجیب ترین رکوردهای گینس به ثبت برساند. این گاو که "لارچ" نام دارد و در ایالت آرکانزاس  زندگی می کند، صاحب شاخ هایی به درازای  ۹۵٫۲۵ سانتی متر است!

لارچ

 • 7 - حباب بزرگ آدامس!

"چاد فل" یک پسر بچه ی محصل است که اصالتی  آمریکایی دارد؛ وی توانست در سال 2004 میلادی یک حباب آدامس بزرگ به قطر  ۵۰٫۸ سانتی متر را باد کند و بدین ترتیب نام خود را به عنوان یکی از دارندگان عجیب ترین رکوردهای گینس در این کتاب جهانی ثبت نماید. 

چاد فل

 • 8 - کمر باریک ترین زن جهان!

"خانم کتی یونگ"  توانست پس از 15 مرتبه اندازه گیری کمرش، نام خود را به عنوان  کمرباریک ترین بانوی جهان در کتاب گینس به ثبت برساند. دور کمر کتی یونگ ۳۸٫۱ سانتی متر می باشد و تا کنون کسی نتوانسته است رکورد او را در هم بشکند. 

خانم کتی یونگ

 • 9 - نگهداری قاشق روی صورت

شاید یکی از عجیب ترین رکوردهای گینس نگهداری قاشق غذاخوری برروی صورت باشد! "جوئی آلیسون" پسری انگلیسی تبار است که 9 سال سن دارد. وی توانست این رکورد را در سال 2008 میلادی به نام  خود در کتاب گینس ثبت کند. 

نگهداری قاشق روی صورت

 • 10 -  سوسک خور ترین فرد جهان!

"کِن ادوارد" یکی از عجیب ترین رکوردهای گینس که خوردن سوسک زنده می باشد را به نام خود ثبت کرده است. او توانست در سال 2001 میلادی، درعرض 1 دقیقه 36 عدد سوسک را بخورد! 

  کِن ادوارد

 • 11 - سریع ترین متواری از چمدان!

"لزلی لیپتون" توانست یکی از عجیب ترین رکوردهای گینس را در  31 مه سال 2008 میلادی به نام خود ثبت نماید. وی با بیشترین سرعت(7.04 ثانیه) از یک چمدان زیپ دار بیرون آمد. 

لزلی لیپتون

منبع : اختصاصی وبگردها_فاطمه بغدادی

عجیب ترین رکوردهای جهانی گینس

عجیب ترین رکوردهای جهانی گینس

مطالب باورنکردنی رکوردهای عجیب کتاب گینس (8)

مطالب باورنکردنی رکوردهای عجیب کتاب گینس (8)

رکوردهای جالب و هیجانی ثبت شده در گینس (15)

رکوردهای جالب و هیجانی ثبت شده در گینس (15)

رکوردهای جالب و باورنکردنی گینس (25)

رکوردهای جالب و باورنکردنی گینس (25)

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما