هتل های مشهد

هتل های مشهد به منظور پذیرایی از زائرین عزیز و گردشگران محترم، خدمات رفاهی بی شماری را ارائه می دهند. قصر طلایی، قصر، درویشی، هما و مدینه الرضا از برترین هتل های مشهد به شمار می روند که در رده ی هتل های 5 ستاره قرار دارند.

یکی از مهم ترین کارها قبل از سفر به هر شهری، انتخاب یک هتل مناسب است. داشتن هتلی مناسب، باعث آسودگی خیال مسافران می شود و از طرفی مسافران می توانند به سایر مکان های شهر بدون فکر و دغدغه ای سفر کنند. مشهد یکی از شهرهایی است که هر ساله زائران زیادی به آن جا سفر می کنند. از این رو هتل های مشهد از دهه 80 تاکنون رشد چشمگیری در ارائه خدمات خوب به مشتری داشته اند. هتل های مشهد به منظور جذب مشتری، سعی بر پیشی گرفتن از یکدیگر دارند و خدمات متمایزی را ارائه می دهند. از برترین هتل های مشهد می توان به هتل قصر طلایی، هتل درویشی و هما اشاره کرد. البته سایر هتل های مشهد نیز خدمات فوق العاده ای را ارائه می دهند و بنا به نیاز شما، ممکن است دیگر هتل های مشهد مناسب کار، استراحت و یا سمینارهای شما باشد. اگر شما برای یک قرار کاری به دنبال هتل هستید باید در میان هتل های مشهد به دنبال هتلی باشید که خدمات مورد نظر را بهتر از سایر هتل های مشهد ارائه می دهد. اگر با کودک دلبندتان به سفر می روید بهتر است از میان هتل های مشهد به دنبال هتلی باشید که دارای پارک کودکان باشد و اگر برای ماه عسل و یا سفرهای رمانتیک به دنبال هتل هستید به نظر می رسد لوکس ترین هتل های مشهد برای شما مناسب باشد.

در اینجا برخی از هتل های مشهد همراه با تصاویر آن ها گرد آوری شده است. امیدواریم در انتخاب یکی از هتل های مشهد، به شما کمک کرده باشیم.

برترین هتل های مشهد

هتل بین المللی قصر طلایی مشهد

"هتل بین المللی قصر طلایی" یکی از برترین  و بزرگترین هتل های مشهد می باشد که در سال 1386 شمسی به همت "مرحوم سزاوار بندی" پایه گذاری شد. هتل قصر طلایی به دلیل تبعیت از کلیه استاندارهای جهانی به عنوان برترین هتل کشور تعیین شده است. این هتل  بالغ بر 5000  متر مربع وسعت دارد که در آن 610 واحد اقامتی به منظور رفاه حال زائرین فراهم شده است. هتل قصر طلایی دارای  تیپ های های متفاوتی هم چون: امپریال، پرزیدنت، پرنسس، آپارتمان، سوئیت، سینگل، دبل و کانکت می باشد. این مجموعه اقامتی به برترین مجموعه های تفریحی - ورزشی نیز تجهیز می باشد. سالن بدن سازی، سالن بیلیارد، سالن بازی کودک ، سالن بازی های رایانه ای و استخر از جمله مجموعه های تفریحی هتل قصر طلایی به شمار می روند.  قصر طلایی یکی از برترین هتل های مشهد می باشد که تمهیدات کاملی را به منظور برپایی همایش ها و جلسات مهم اندیشیده است. این هتل به  سالن های: کنفرانس، میتینگ و آمفی تئاتر نیز مجهز شده است. "سالن کنفرانس الیزه" که در طبقه ی دوم هتل واقع شده است، 70 نفر گنجایش دارد. "سالن آمفی تئاتر آذین" در طبقه ی چهارم هتل واقع شده است و دارای گنجایشی 220 نفری می باشد. "سالن میتینگ" قصر طلایی یکی از بهترین اماکن به منظور برپایی قرارهای مهم کاری به شمار می رود. هتل قصر طلایی به منظور برپایی نمایشگاه های بزرگ، مساحتی بالغ بر 200 متر مربع  را در طبقه اول هتل فراهم کرده است که هرساله شوروم های تجاری، صنعتی، هنری و... در ان برگزار می گردد. پیروی این هتل از اصول مشتری مداری از دلایل اصلی برتری آن نسبت به دیگر  هتل های مشهد می باشد. این مجموعه اقامتی - رفاهی به منظور رفاه هر چه بیشتر میهمانان، سالن هایی را به منظور آرایش و پیرایش بانوان و آقایان فراهم نموده است. این هتل دارای 6 رستوران متفاوت و دارای منویی کامل از غذاهای ایرانی و فرنگی می باشد. ترنم، ترمه، پنج قاره زوشا، بارگاه، ضیافت و پرستیژ نام 6 رستوران عالی هتل بین المللی قصر طلایی می باشد که با حضور درآنها قطع به یقین اوقات خوشی را پشت سر خواهید گذاشت. این مجموعه اقامتی هم چنین به 5 کافی شاپ شیک نیز مجهز شده است. کافی شاپ های آتریوم مینوتا، لابی، مجموعه تفریحی، استخر و لانج هتل بین المللی قصر طلایی مکان هایی کاملا آرام و مدرن هستند که می توانید در آن لحظات خوشی را تجربه کنید. هتل بین المللی قصر طلایی دارای تالارهایی بسیار شیک به منظور برپایی ضیافت های خانوادگی، مجالس ترحیم، افطاری، جشن تولد و مراسم عقد و عروسی نیز می باشد.

تصاویر هتل بین المللی قصر طلایی یکی از برترین هتل های مشهد

هتل قصر طلایی - عکس شماره 1

هتل قصر طلایی - عکس شماره 2

هتل قصر طلایی - عکس شماره 3

هتل قصر طلایی - عکس شماره 4

هتل قصر طلایی - عکس شماره 5

هتل قصر طلایی - عکس شماره 6

هتل قصر طلایی - عکس شماره 7

هتل قصر طلایی - عکس شماره 8

هتل قصر طلایی - عکس شماره 9

هتل قصر طلایی - عکس شماره 10

هتل قصر طلایی - عکس شماره 11

هتل قصر طلایی - عکس شماره 12

هتل قصر طلایی - عکس شماره 13

هتل قصر طلایی - عکس شماره 14

هتل قصر طلایی - عکس شماره 15

هتل قصر طلایی - عکس شماره 16

هتل قصر طلایی - عکس شماره 17

هتل قصر طلایی - عکس شماره 18

هتل قصر طلایی - عکس شماره 19

هتل قصر طلایی - عکس شماره 20

هتل قصر طلایی - عکس شماره 21

هتل قصر طلایی - عکس شماره 22

هتل مدینه الرضای مشهد

"هتل مدینه الرضا" یکی از شیک ترین هتل های مشهد می باشد که به اکثر امکانات رفاهی نیز مجهز شده است. این مجموعه اقامتی - رفاهی که جزء لوکس ترین هتل های مشهد است در فاصله ی 150 متری از حرم مطهر واقع شده است. در ساخت این هتل از معماری اصیل ایرانی بهره گرفته شده است؛ تا محیطی کاملا آرام و دلنشین برای میهمانان گرامی فراهم شود. مدینه الرضا به منظور سکونت زائرین محترم، اتاق های: کانکت، عروس، جانباز، عمومی، سوئیت و آپارتمان را گردآوری نموده است. این هتل دارای مجموعه های تفریحی از قبیل: استخر و حمام سنتی نیز می باشد. مدینه الرضا دارای یکی از لوکس ترین رستوران  گردان در میان سایر هتل های مشهد می باشد ؛ که در آن منویی کامل از غذاهای ایرانی و فرنگی خدمت میهمانان گرامی ارائه می گردد. کافی شاپ، کتابخانه، سالن آمفی تئاتر، لابی، اتاق بازی کودکان و سالن جلسات از دیگر امکانات رفاهی این هتل 5 ستاره می باشد. 

تصاویر هتل مدینه الرضا، یکی از شیک ترین هتل های مشهد

هتل مدینه الرضای مشهد - عکس 1

هتل مدینه الرضای مشهد - عکس 2

هتل مدینه الرضای مشهد - عکس 3

هتل مدینه الرضای مشهد - عکس 4

هتل مدینه الرضای مشهد - عکس 5

هتل مدینه الرضای مشهد - عکس 6

هتل مدینه الرضای مشهد - عکس 7

هتل مدینه الرضای مشهد - عکس 8

هتل مدینه الرضای مشهد - عکس 9

هتل مدینه الرضای مشهد - عکس 10

هتل مجلل درویشی مشهد

"هتل مجلل درویشی" یکی از لوکس ترین هتل های مشهد و از دیگر هتل های 5 ستاره ی پایتخت مذهبی ایران عزیز می باشد که در حد فاصل 1400 متری از حرم مطهر قرار گرفته است. هتل 5 ستاره ی درویشی  دارای 223 باب  اتاق می باشد که در 32 تیپ مختلف طراحی شده است. اتاق فصل، ملل، VIP و پنت هاوس از جمله برترین تیپ های  هتل درویشی به شمار می روند.  این هتل یکی از به روز ترین هتل های مشهد می باشد که به روف گاردن(فضای سبز روی بام) نیز تجهیز شده است. علاوه بر موارد ذکر شده، این اقامتگاه لوکس شامل انواع: رستوران، کافی شاپ، فست فود، کتابخانه، سالن همایش، مرکز خرید  و خدمات پزشکی می باشد. مجموعه تفریحی - ورزشی هتل درویشی از سالن های بدن سازی، سونا، جکوزی، استخر و ماساژ تشکیل شده است. 

تصاویر یکی از لوکس ترین هتل های مشهد، هتل مجلل درویشی

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 1

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 2

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 3

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 4

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 5

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 6

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 7

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 8

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 9

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 10

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 11

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 12

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 13

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 14

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 15

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 16

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 17

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 18

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 19

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 20

هتل مجلل درویشی مشهد - عکس 21

هتل همای 2 مشهد

"هتل هما" یکی دیگر از مجموعه های رفاهی شیک مشهد است که جزءمجلل ترین هتل های مشهد به حساب می آید. هتل هما به دور از هیاهوهای شهری و با فاصله از دیگر هتل های مشهد و در میدان شهید فهمیده واقع شده است. اگر به دنبال محیطی دنج و آرام می گردید، حتما هتل هما را به عنوان بهترین گزینه در میان سایر هتل های مشهد برگزینید؛ اما اگر نزدیکی به حرم مطهر برایتان مهم است، دور این هتل را خط بکشید. این هتل به منظور  سرویس دهی به میهمانان عزیز دارای رستوران های 24 ساعته، تابستانی و سنتی می باشد. سوئیت های تک نفره،  2 نفره،  لوکس دو نفره، رویال دو نفره، رویال 4 نفره و کانکت ازجمله مجموعه های اقامتی این هتل مجلل می باشد. هتل همای 2 یکی از مجلل ترین هتل های مشهد به شمار می رود که به دلیل مجاورت با سایر جاذبه های شهر  از اهمیت بالایی برخوردار است.

تصاویر هتل همای مشهد، یکی از مجلل ترین هتل های مشهد

هتل همای 2 مشهد - عکس 1

هتل همای 2 مشهد - عکس 2

هتل همای 2 مشهد - عکس 3

هتل همای 2 مشهد - عکس 4

هتل همای 2 مشهد - عکس 5

هتل همای 2 مشهد - عکس 6

هتل همای 2 مشهد - عکس 8

هتل همای 2 مشهد - عکس 9

هتل همای 2 مشهد - عکس 10

هتل بین المللی قصر مشهد 

این هتل یکی دیگر از مجلل ترین هتل های مشهد به حساب می آید که در فاصله ی 500 متری از حرم امام رضا (ع) واقع شده است."هتل بین المللی قصر" به 219 باب اتاق و سوئیت مجهز شده است که دارای انواع: سینگل، دابل، رویال، پرزیدنت، کانکت، پرنسس روم، سوپر دابل رویال لاکچری، پرزیدنت ویژه، دبل قاجار، دبل هخامنش، سوئیت و آپارتمان می باشد. این مجموعه رفاهی - اقامتی به نسبت سایر هتل های مشهد، رستوران های بیشتری را در دل خود جای داده است که رستوران های رز، قصر، گلایل، ملودی، صبحانه خوری و کافی شاپ برخی از آنها می باشند. این هتل به سالن های ورزشی هم چون: سالن بیلیارد، بدن سازی، بازی های رایانه ای، شهربازی کودکان و تورهای آبی نیز تجهیز می باشد. 

تصاویر هتل بین المللی قصر، از نزدیک ترین هتل های مشهد به حرم مطهر امام رضا

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 1

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 2

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 3

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 4

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 5

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 6

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 7

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 8

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 9هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 10

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 11

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 12

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 13

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 14

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 15

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 16

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 17

هتل بین المللی قصر مشهد - عکس شماره 18

هتل پردیسان مشهد

هتل پردیسان یکی از لوکس ترین هتل های مشهد می باشد که در رده ی هتل های 5 ستاره ی این شهر قرارگرفته است. این هتل دارای 162 باب اتاق می باشد که در گرداوری آنها، کلیه شاخص های بین المللی کیفیت رعایت شده است. این هتل 5 ستاره دارای رستوران هایی به نام های: سنتی، میخک، رز، ارکیده، سالن جشن ضیافت و کافی شاپ می باشد. این هتل 4 سالن همایش را در دل خود جای داده است و یکی از مناسب ترین هتل های مشهد به منظور برپایی کنفرانس ها و جلسات مهم است. هتل پردیسان به سایر امکانات تفریحی - رفاهی دیگر هتل های مشهد نیز تجهیز شده است. زمین بازی کودکان، سالن فیتنس، زمین تنیس، استخر، سالن ماساژ، حمام سنتی، سالن بیلیارد و حمام ترکی از دیگر امکانات رفاهی این مجموعه اقامتی می باشد.

تصاویر هتل پردیسان مشهد، یکی از هتل های مشهد با رعایت کلیه شاخص های بین المللی

هتل پردیسان مشهد - عکس 1

هتل پردیسان مشهد - عکس 2

هتل پردیسان مشهد - عکس 3

هتل پردیسان مشهد - عکس 4

هتل پردیسان مشهد - عکس 5

هتل پردیسان مشهد - عکس 6

هتل پردیسان مشهد - عکس 7

هتل پردیسان مشهد - عکس 8

هتل پارس مشهد

"هتل پارس مشهد" یکی دیگر از مجلل ترین هتل های مشهد است که در منطقه ی "وکیل آباد" این شهر قرار گرفته است. این هتل لوکس شامل 227 باب فضای اقامتی می باشد که 22 باب آن به اتاق های دو نفره، 16 باب ان به اتاق های دو نفره ی لوکس، 27 باب آن به سوئیت های دو نفره ی دبل، 156 باب آن به سوئیت های دو نفره ی نوین و 6 باب آن به سوئیت رویال دو خوابه تعلق دارد. هتل پارس به  منظور برپایی مراسم های مهم به سالن های آمفی تئاتر مدرن و روباز نیز مجهز شده است. پارس به دلیل داشتن سالن های پذیرایی شیک یکی از بهترین هتل های مشهد برای برگزاری ضیافت ها و میهمانی های مهم به حساب می آید. هتل پارس یکی از بهترین  و جامع ترین مجموعه های ورزشی هتل های مشهد را نیز دارا می باشد که این مجموعه شامل: استخر، سونا، جکوزی، سالن بدن سازی، سالن بیلیارد، زمین تنیس، کورت اسکواش، قایق سواری و ماهی گیری می باشد.

هتل پارس مشهد - عکس 1

هتل پارس مشهد - عکس 2

هتل پارس مشهد - عکس 3

هتل پارس مشهد - عکس 4

هتل پارس مشهد - عکس 5

هتل پارس مشهد - عکس 6

هتل پارس مشهد - عکس 7

هتل پارس مشهد - عکس 8

هتل پارس مشهد - عکس 9

هتل کوثر ناب مشهد

"هتل کوثر ناب" یکی از مجلل ترین هتل های مشهد می باشد که در رده ی اقامتگاه های رفاهی 5 ستاره قرار گرفته است. این هتل بین المللی دارای51 باب  اقامتی به نام های : رویال، پریمیر، سوپریور و استودیو می باشد. هتل کوثر ناب همانند سایر رقبا، از برترین خدمات هتل های مشهد  و مجموعه های رفاهی 5 ستاره برخوردار است. رستوران گردان، روف گاردن، سفره خانه سنتی، آلاچیق سنتی و آسانسور پانارومیک از جمله آپشن های رفاهی این هتل به حساب می آید.  هتل کوثر ناب دارای سالن ماساژ خانم ها و آقایان، کلوپ بازی، سالن بیلیارد، استخر و سونا نیز هست. 

تصاویر هتل کوثر ناب مشهد، یکی از هتل های مشهد

هتل کوثر ناب مشهد - عکس 1

هتل کوثر ناب مشهد - عکس 2

هتل کوثر ناب مشهد - عکس 3

هتل کوثر ناب مشهد - عکس 4

هتل کوثر ناب مشهد - عکس 5

هتل کوثر ناب مشهد - عکس 6

هتل کوثر ناب مشهد - عکس 7

هتل کوثر ناب مشهد - عکس 8

هتل کوثر ناب مشهد - عکس 9

هتل کوثر ناب مشهد - عکس 10

هتل کوثر ناب مشهد - عکس 11

هتل کوثر ناب مشهد - عکس 12

هتل توریست توس مشهد

این هتل از دیگر مجموعه های اقامتی و از شیک ترین هتل های مشهد است  که در رده ی هتل های 4 ستاره قرار گرفته است. این هتل به منظور پذیرایی از میهمانان گرامی، دارای 42 باب سوئیت ویلایی می باشد. هتل توریست توس دارای دو رستوران به نام های دماوند و الوند می باشد و آمادگی پذیرایی 24 ساعته از مشتریان عزیز را دارد. هتل توریست توس، صاحب یکی از بزرگترین سالن های چند منظوره در میان دیگر هتل های مشهد می باشد که بالغ بر 1000 نفر ظرفیت دارد و یکی از بهترین گزینه ها به منظور برگزاری مجالس بزرگ و همایش ها می باشد. پیست دوچرخه سواری، سالن سرپوشیده تنیس، پارک کودکان، آب نمای موزیکال و چای خانه سنتی از دیگر امکانات رفاهی این هتل 4 ستاره است. 

تصاویر هتل توریست توس، یکی از هتل های مشهد که دارای پارک کودکان است:

هتل توریست توس مشهد - عکس 1

هتل توریست توس مشهد - عکس 2

هتل توریست توس مشهد - عکس 3

هتل توریست توس مشهد - عکس 4

هتل توریست توس مشهد - عکس 5

هتل توریست توس مشهد - عکس 6

هتل توریست توس مشهد - عکس 7

هتل توریست توس مشهد - عکس 8

هتل توریست توس مشهد - عکس 9

هتل توریست توس مشهد - عکس 10

هتل توریست توس مشهد - عکس 11

هتل توریست توس مشهد - عکس 12

هتل میثاق مشهد

این هتل یکی از زیباترین هتل های مشهد است که بیش از  26000 مترمربع  وسعت دارد. "هتل میثاق" به دلیل هم جواری با جاذبه های طبیعی مشهد از موقعیت بسیار خوبی برخوردار می باشد. این هتل به منظور  خدمات رسانی به میهمانان، 80 باب واحد اقامتی را تهیه نموده است که به نسبت نیاز زائرین و گردشگران، خدمتشان ارائه می گردد. این مجموعه اقامتی در مقایسه با سایر هتل های مشهد، سمینارها و همایش های گوناگونی را برگزار نموده است. هتل میثاق به سایر امکانات رفاهی - فرهنگی هم چون: آمفی تئاتر، سالن های چند منظوره، رستوران، چایخانه، کافی شاپ، روف گاردن و کلوپ های ورزشی تجهیز شده است. 

تصاویر هتل میثاق، یکی از بزرگترین هتل های مشهد:

هتل میثاق مشهد - عکس 1

هتل میثاق

هتل میثاق مشهد - عکس 2

هتل میثاق مشهد - عکس 3

هتل میثاق مشهد - عکس 4

هتل میثاق مشهد - عکس 5

هتل میثاق مشهد - عکس 6

هتل میثاق مشهد - عکس 7

هتل میثاق مشهد - عکس 8

هتل الغدیر مشهد

"هتل الغدیر" یکی از شیک ترین هتل های مشهد و جزء هتل های 4 ستاره است که به 300 باب واحد اقامتی مجهز شده است. این هتل به نسبت سایر هتل های مشهد، از توریست های خارجی بیشتری میزبانی می کند. هتل الغدیر به کلیه امکانات رفاهی هم چون: رستوران، کافی شاپ، سالن ورزشی، استخر، سونا، جکوزی و سالن کنفرانس مجهز می باشد.

تصاویر هتل الغدیر، یکی از هتل های مشهد مورد علاقه توریست ها:

هتل الغدیر مشهد - عکس 1

هتل الغدیر مشهد - عکس 2

هتل الغدیر مشهد - عکس 3

هتل الغدیر مشهد - عکس 4

هتل الغدیر مشهد - عکس 5

هتل الغدیر مشهد - عکس 6

هتل الغدیر مشهد - عکس 7

هتل تارای مشهد

این هتل یکی از زیباترین هتل های مشهد است که دارای دکوراسیونی بسیار زیبا می باشد. این مجموعه اقامتی در حد فاصل چهارراه و میدان شهدای شهر مشهد واقع شده است. این هتل شامل مجموعه ی آبی، تراسی بسیار زیبا، لمکده، باشگاه ورزشی و بازارچه است. رستوران گلشن، ارغوان، خرمن،کافی شاپ و روم سرویس از دیگر آپشن های این هتل 4 ستاره به شمار می رود.

تصاویر هتل تارای مشهد، یکی از زیباترین هتل های مشهد:

هتل تارای مشهد - عکس 1

هتل تارای مشهد - عکس 2

هتل تارای مشهد - عکس 3

هتل تارای مشهد - عکس 4

هتل تارای مشهد - عکس 5

هتل تارای مشهد - عکس 7

هتل تارای مشهد - عکس 8

هتل تارای مشهد - عکس 9

هتل تارای مشهد - عکس 10

هتل ایران مشهد

"هتل ایران" یکی از با تجربه ترین هتل های مشهد می باشد که در نزدیکی بارگاه ملکوتی امام رضا واقع شده است. این مجموعه اقامتی دارای 132 باب اتاق و 32 واحد آپارتمان می باشد که بسته به نیاز میهمانان خدمتشان ارائه می گردد. هتل ایران توانست در سال 1391شمسی مدال برتر هتلداری را از آن خود کند و بدین ترتیب گوی سبقت را از دیگر هتل های مشهد برباید. این هتل دارای انواع رستوران، کافی شاپ، تالار پذیرایی، مجموعه آبی و سالن های ورزشی است.

تصاویر هتل ایران مشهد، یکی از دارندگان مدال برتر هتلداری در میان هتل های مشهد:

هتل ایران مشهد - عکس 1

هتل ایران مشهد - عکس 2

هتل ایران مشهد - عکس 3

هتل ایران مشهد - عکس 4

هتل ایران مشهد - عکس 5

هتل ایران مشهد - عکس 6

هتل ایران مشهد - عکس 7

هتل ایران مشهد - عکس 8

هتل ایران مشهد - عکس 9

هتل ایران مشهد - عکس 10

هتل ایران مشهد - عکس 11

هتل ایران مشهد - عکس 12

نام برخی دیگر از هتل های مشهد

 • هتل سی نور مشهد - 4 ستاره
 • هتل مشهد  -  4 ستاره
 • هتل آپارتمان زمرد مشهد - 4 ستاره
 • هتل آسیا مشهد - 4 ستاره
 • هتل جم مشهد - 4 ستاره
 • هتل ثامن مشهد - 4 ستاره
 • هتل رضویه مشهد - 3 ستاره
 • هتل هاترا مشهد - 3 ستاره
 • هتل خانه سبز مشهد - 3 ستاره
 • هتل لاله مشهد - 3 ستاره
 • هتل میامی مشهد - 3 ستاره
 • هتل اطلس مشهد - 3 ستاره
 • هتل آرمان مشهد - 3 ستاره
 • هتل پارمیدا مشهد - 3 ستاره
 • هتل ایران زمین مشهد - 3 ستاره
 • هتل صادقیه مشهد - 3 ستاره
 • هتل آپارتمان سروش مشهد - 3 ستاره

تصاویر سایر هتل های مشهد

هتل سی نور مشهد

هتل مشهد

هتل آپارتمان زمرد مشهد

هتل آسیا مشهد

هتل جم مشهد

هتل ثامن مشهد

هتل رضویه مشهد

هتل هاترا مشهد

هتل خانه سبز مشهد

هتل لاله مشهد

هتل میامی مشهد

هتل اطلس مشهد

هتل آرمان مشهد

هتل پارمیدا مشهد

هتل ایران زمین مشهد

هتل صادقیه مشهد

هتل آپارتمان سروش

منبع : اختصاصی وبگردها_فاطمه بغدادی

چطوری یک هتل خوب با قیمت مناسب پیدا کنیم؟

چطوری یک هتل خوب با قیمت مناسب پیدا کنیم؟

رمانتیک‌ترین هتل‌های دنیا برای تعطیلات

رمانتیک‌ترین هتل‌های دنیا برای تعطیلات

این هتل‌ها مقدس هستند!

این هتل‌ها مقدس هستند!

هتل های پایتخت

هتل های پایتخت

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما