کافه های تهران - سری اول

کافه های تهران یکی از خاطره سازترین اماکن شهر هستند که در طول تاریخ روزهای تلخ و شیرین بسیاری را به خود دیده اند. گراف، ویکولو، روبرتو، ویسپو، قاف، سام، سبوس، لیدومالانژ و موسوفر از جمله برترین کافه های تهران به حساب می آیند.

 • بهترین کافه های تهران:

 • کافه روبرتو

"کافه روبرتو" یکی از دنج ترین کافه های تهران است که در منطقه ی پاسداران - خیابان بوستان دوم قرار دارد. روبرتو همانند برخی دیگر از کافه های تهران دارای انواع ساندویچ ها، سالادها، کرپ ها و غذاهای گیاهی می باشد. اگر در میان کافه های تهران به دنبال مکانی دنج و مناسب برای قرارهای دو نفره ی خود می گردید، حتما سری به کافه روبرتو بزنید. ساعت کاری کافه روبرتو مانند اکثر کافه های تهران از ساعت 10 صبح الی 10 شب می باشد.

کافه روبرتو - عکس 1

کافه روبرتو - عکس 2

کافه روبرتو - عکس 3

 • کافه ویکولو

"کافه ویکولو" یکی از مدرن ترین کافه های تهران می باشد که در روف تاپ مرکز خرید الهیه واقع شده است. فضای داخل این کافه به خیابان های کشور های اروپایی شباهت دارد. نام این کافه نیز در زبان ایتالیایی به معنای "کوچه" می باشد.  در این کافه همانند سایر کافه های تهران نوشیدنی های سرد و گرم خدمت مشتریان عرضه می گردد. اگر در میان کافه های تهران به دنبال فضایی شیک و منحصر به فرد برای گذراندن اوقاتی خوش با دوستانتان می گردید، کافه ویکولو را فراموش نکنید.

کافه ویکولو - عکس 1

کافه ویکولو - عکس 2

کافه ویکولو - عکس 3

کافه ویکولو - عکس 4

کافه ویکولو - عکس 5

 • سام کافه

"سام کافه" یکی از پرطرف دار ترین کافه های تهران می باشد که در منطقه ی فرشته و در مرکز خرید سام سنتر واقع شده است. اگر درمیان کافه های تهران به دنبال مکانی شاد و سرزنده هستید که از کیفیت بالای سرویس نیز برخوردار باشد، حتما سام کافه گزینه ی مناسبی برایتان خواهد بود. قیمت منوی کافه سام به نسبت برخی دیگر از کافه های تهران نسبتا بالا می باشد؛ اما ارزش یک بار تجربه کردن را دارد! ساعت کاری این کافه از 9 صبح الی 10 شب می باشد.

سام کافه - عکس 1

سام کافه - عکس 2

 • چای بار انجمن خوشنویسان تهران

"چای بار" یکی از با کیفیت ترین کافه های تهران است که زیبایی محیط این کافه و کیفیت بالای سرویس ها باعث شناخته شدن آن در میان جوانان شده است. این کافه  منویی متنوع از انواع غذاهای سنتی، دمنوش ها و سایر نوشیدنی های گرم و سرد را خدمت میهمانان ارائه می دهد. چای بار به نسبت سایر کافه های تهران که از فضایی  ملی - سنتی برخوردار هستند، زیباتر می باشد. اگر در میان کافه های تهران به دنبال فضایی متفاوت می گردید، حتما به چای بار سری بزنید. این کافه در منطقه ی زعفرانیه ی تهران واقع شده است.

چای بار انجمن خوشنویسان تهران - عکس شماره 1

چای بار انجمن خوشنویسان تهران - عکس شماره 2

چای بار انجمن خوشنویسان تهران - عکس شماره 3

چای بار انجمن خوشنویسان تهران - عکس شماره 4

 • خانه پنیر پرچک

این کافه یکی از دنج ترین و زیباترین کافه های تهران است  که در خیابان ولیعصر - کمی بالاتر از پارک ساعی واقع شده است. "خانه پنیر پرچک" یکی از مناسب ترین کافه های تهران برای قرار های دو نفره می باشد. خانه پنیر پرچک به دلیل داشتن محیطی آرام و فضایی  زیبا و دلنشین به یکی از پرطرفدارترین کافه های تهران تبدیل شده است. اگر در میان کافه های تهران به دنبال کافه ای شیک به منظور برپایی قرار های گروهی و دوستانه می گردید، بدانید که این کافه یکی از بهترین گزینه ها می باشد. ساعت کاری خانه پنیر پرچک از 9 صبح الی 11 شب می باشد.

خانه پنیر پرچک - عکس 1

خانه پنیر پرچک - عکس 2

خانه پنیر پرچک - عکس 3

خانه پنیر پرچک - عکس 4

 • کافه مسعودیه

"کافه مسعودیه" یکی از شلوغ ترین کافه های تهران است که در منطقه ی بهارستان قرار دارد و به دلیل سرویس های با کیفیت و قیمت های مناسبش پرآوازه شده است. اگر در میان کافه های تهران به دنبال یک فضای دلنشین و سنتی برای  میل کردن یک نوشیدنی  و یا یک وعده غذایی هستید، کافه مسعودیه را فراموش نکنید. می توان گفت: پای سیب و اسپرسوی کافه مسعودیه یکی از با کیفیت ترین محصولات این کافه در مقایسه با سایر کافه های تهران می باشد که طرفداران زیادی دارد. کافه مسعودیه یکی از وسیع ترین کافه های تهران است که برای دورهمی های دوستانه بسیار مناسب می باشد.  این کافه هرهفته( یکشنبه الی جمعه) از ساعت 10 صبح تا 7 شب پذیرای شما عزیزان است. 

کافه مسعودیه - عکس 1

کافه مسعودیه - عکس 2

کافه مسعودیه - عکس 3

 • کافه جردن

"کافه جردن" یکی از جدید ترین کافه های تهران است که به تازگی در منطقه ی جردن پایتخت آغاز به کار کرده است. سرویس های باکیفیت و قیمت های مناسبشان، سبب شده است تا کافه جردن خیلی زود در میان کافه گردها شناخته شود. اگر در میان کافه های تهران به دنبال یک کافه ی با کیفیت می گردید، کافه جردن را به خاطر بسپارید! مطمئن باشید که این کافه به زودی به شهرت خوبی دست خواهد یافت.

کافه جردن - عکس 1

کافه جردن - عکس 2

کافه جردن - عکس 3

 • کافه رستوران نفس

اگر در میان کافه های تهران به دنبال یک کافه رستوران خوب می گریدید، "کافه رستوران نفس" را در نظر داشته باشید. این کافه رستوران به نسبت سایر کافه های تهران از قیمت مناسب تری برخوردار است. کافه رستوران نفس به نسبت برخی دیگر از کافه های تهران  فضای مناسب تری دارد؛ بالغ بر 400 متر مربع  از متراژ کافه  نفس به فضای باز اختصاص داده شده است تا میهمانان عزیز اوقات خوش تری را سپری کنند. کافه نفس یکی از فعال ترین کافه های تهران است که می توانید همه روزه از ساعت 8/30 صبح الی 12 شب به آن مراجعه فرمائید. اگر در میان کافه های تهران به دنبال یک محیط نوستالژیک می گردید که آرامش خاصی به همراه داشته باشد، حتما کافه رستوران نفس گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود. "پاستا آلفردو"، ​"کیویسکی" و "برگر" این کافه رستوران از طعم فوق العاده ای برخوردار است. پس از مراجعه حتما  طعم یکی از آنها را تجربه کنید!

کافه رستوران نفس - عکس 1

کافه رستوران نفس - عکس 2

کافه رستوران نفس - عکس 3

 • کافه گراف

"کافه گراف" یکی از دنج ترین کافه های تهران است که در اتوبان کردستان٬ مجتمع آ اس پ واقع شده است. فضای آرام، کیفیت بالای محصولات، برخورد مناسب کارکنان و منوی متنوع کافه گراف، آن را به یکی از پرطرفدارترین کافه های تهران تبدیل کرده است. این کافه  علاوه بر ارائه ی انواع نوشیدنی های سرد و گرم، همه روزه از ساعت 8 الی 24 آماده ی پذیرایی از شما عزیزان در وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام  می باشد.

کافه گراف - عکس1

کافه گراف - عکس2

کافه گراف - عکس3

 • کافه ویسپو

"کافه ویسپو" یکی از معروف ترین کافه های تهران است که در محدوده ی ظفر قرار گرفته است. این کافه دارای منویی کامل از غذاهای ایرانی، فرنگی و گیاهی می باشد. کافه ویسپو جزء آن دسته از کافه های تهران است که به دلیل برخورداری از فضای باز، امکان سیگار کشیدن در آن وجود دارد. این کافه همه روزه از ساعت 8 صبح الی 23 آماده ی پذیرایی از مشتریان است. اگر درمیان کافه های تهران به دنبال یک کافه رستوران خوب برای قرار های دو نفره و دوستانه ی خود می گردید، کافه ویسپو را به یاد داشته باشید.

کافه ویسپو - عکس 1

کافه ویسپو - عکس 2

کافه ویسپو - عکس 3

کافه ویسپو - عکس 4

کافه ویسپو - عکس 5

کافه ویسپو - عکس 7

 • کافه زندگی زیبا

"کافه زندگی زیبا" یکی از معروف ترین کافه های تهران است که در شهرک غرب قرار دارد. کیفیت بالای سرویس ها در کنار قیمت های مناسب، از عوامل اصلی شهرت این کافه در میان مردم می باشد. ​کافه گردهایی که در میان کافه های تهران به دنبال یک کافه ی شیک و مدرن می گردند، می توانند به کافه زندگی زیبا مراجعه نمایند. این کافه منوی متنوع از نوشیدنی ها، غذاهای ایرانی، فرنگی و گیاهی را خدمت مشتریان ارائه می دهد. کافه زندگی زیبا یکی از پرکارترین کافه های تهران است که همه روزه از ساعت 8 الی 24 آماده ی پذیرایی از طرفدارانش می باشد. زندگی زیبا جزء آن دسته از کافه های تهران است که به رفاه حال کودکان و معلولین اهمیت می دهد و فضایی را مختص این عزیزان فراهم نموده است.

کافه زندگی زیبا - عکس 1

کافه زندگی زیبا - عکس 2

کافه زندگی زیبا - عکس 3

کافه زندگی زیبا - عکس 4

کافه زندگی زیبا - عکس 5

 • کافه سبوس

"کافه رستوران سبوس" یکی از دنج ترین کافه های تهران است که در منطقه ی محمودیه ی پایتخت واقع شده است. کافه سبوس جز آن دسته از کافه های تهران می باشد که به سلامت محصولات ارائه شده ی خود بسیار اهمیت می دهد. این کافه رستوران  به نسبت سایر کافه های تهران از امکانات جانبی بیشتری برخوردار است. لژ خانوادگی، مکان مناسب معلولین و فضای مناسب برای کودکان از جمله امکانات این کافه رستوران می باشد. جوانانی که در میان کافه های تهران به دنبال یک محیط آرام و زیبا برای قرار های دو و یا چند نفره  ی خود می گردند، می توانند به کافه سبوس سری بزنند. ساعت کاری کافه سبوس همه روزه از ساعت 8 صبح الی 23 شب می باشد.

کافه سبوس - عکس 1

کافه سبوس - عکس 2

کافه سبوس - عکس 3

کافه سبوس - عکس 4

کافه سبوس - عکس 5

کافه سبوس - عکس 6

 • لیوینگ روم کافه

"لیوینگ روم" کافه یکی از بهترین کافه های تهران است که درمنطقه ی  زعفرانیه واقع شده است. فضای مدرن و دکوراسیون شیک لیوینگ روم، آن را به یکی از پرطرفدارترین کافه های تهران در میان جوانان تبدیل کرده است. جوانانی که به دنبال یک فضای منحصر به فرد برای قرار های دو نفره ی خود می گردند، می توانند با مراجعه به این کافه اوقات خوشی را سپری کنند. 

لیوینگ روم کافه - عکس 1

لیوینگ روم کافه - عکس 2

لیوینگ روم کافه - عکس 3

لیوینگ روم کافه - عکس 4

لیوینگ روم کافه - عکس 5

 • لیدوما لانژ

"لیدوما" لانژ یکی از بهترین کافه های تهران می باشد که از محیط دنجی برخوردار می باشد. کیفیت بالای سرویس های کافه لانژ عامل برتری آن نسبت به دیگر کافه های تهران می باشد.ساعت کاری این کافه همه روزه از ساعت 12 ظهر الی 22/30 شب می باشد.

لیدوما لانژ - عکس 1

لیدوما لانژ - عکس 2

 • کافه موسوفر

اگر در میان کافه های تهران به دنبا یک کافه با دکوراسیون منحصر به فرد هستید، "کافه موسوفر" در منطقه ی یوسف آباد گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود. این کافه به نسبت سایر کافه های تهران از دکوراسیون خاص تری برخوردار است و کلیه وسایل به کار برده شده در آن به سفر مربوط می شود. کافه موسوفر یک مکان کاملا دنج برای قرارهای دو نفره ی شماست که هیچ گونه محدودیت زمانی برای نشستن ندارد. کافه گردهایی که به دنبال تجربه کردن یک کافه ی خاص و منحصر به فرد در میان سایر کافه های تهران هستند، حتما به کافه موسوفر سری بزنند.

کافه موسوفر - عکس 1

کافه موسوفر - عکس 2

کافه موسوفر - عکس 3

کافه موسوفر - عکس 4

کافه موسوفر - عکس 5

کافه موسوفر - عکس 6

کافه موسوفر - عکس 7

 • کافه دیاموند

"کافه دیاموند" یکی از خاص ترین کافه های تهران است که در خیابان ویلا واقع شده است. اگر در میان کافه های تهران به دنبال یک مناسب برای قرارهای دو نفره می گردید حتما نام کافه دیاموند را به خاطر بسپارید. کافه دیاموند یکی از فعال ترین کافه های تهران است که همه روزه از ساعت 7 صبح الی 23  شب آماده ی پذیرایی از مشتریان است.

کافه دیاموند - عکس 1

کافه دیاموند - عکس 2

کافه دیاموند - عکس 3

کافه دیاموند - عکس 4

کافه دیاموند - عکس 5

 • کافه گالری خانه سینما

"کافه گالری خانه سینما" یکی از شلوغ ترین کافه های تهران می باشد که در خیابان بهار جنوبی واقع شده است. اگر در میان کافه های تهران به دنبال یک کافه ی خوب با قیمت مناسب می گردید، نام کافه گالری خانه سینما را فراموش نکنید.

کافه گالری خانه سینما - عکس 1

کافه گالری خانه سینما - عکس 2

 • کافه قاف

کافه قاف یکی از پر ترددترین کافه های تهران است که در ضلع شرقی پارک دانشجو واقع شده است.  کافه گردهایی که در میان کافه های تهران به دنبال یک کافه ی خوب برای قرارهای گروهی خود می گردند، کافه قاف را در نظر داشته باشند. کافه قاف دارای منویی متنوع از انواع غذاهای ایرانی و فرنگی می باشد. این کافه همه روزه از ساعت 10 صبح الی 23/30شب پذیرای میهمانان عزیز می باشد. 

کافه قاف - عکس 1

کافه قاف - عکس 2

کافه قاف - عکس 3

کافه قاف - عکس 4

کافه قاف - عکس 5

کافه قاف - عکس 6

 • کافه آوانسن

کافه آوانسن یکی از دنج ترین کافه های تهران است که در منطقه ی بلوار کشاورز واقع شده است. کافه آوانسن دارای ظرفیت 60 الی 65 نفری می باشد که به نسبت سایر کافه های تهران از گنجایش بیشتری برخوردار است. کافه آوانسن یکی از مناسب ترین کافه های تهران برای قرارهای خاص و دو نفره می باشد که درآن اجازه ی سیگار کشیدن هم به مشتریان داده می شود. این کافه دارای رزرو تلفنی و بیرون بر نیز می باشد. این کافه یکی از پرکارترین کافه های تهران است و شما می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 23/30 شب به آن مراجعه کنید.

کافه آوانسن - عکس 1

کافه آوانسن - عکس 2

کافه آوانسن - عکس 3

کافه آوانسن - عکس 4

کافه آوانسن - عکس 5

کافه آوانسن - عکس 6

 • چام کافه

"چام کافه" یکی از منحصر به فرد ترین کافه های تهران است که د رمحدوده ی زعفرانیه ی این شهر قرار گرفته است. اگر در میان کافه های تهران به دنبال یک کافه ی خاص می گردید، حتما دکوراسیون ساده و کلاسیک کافه چام شما را جذب خود خواهد کرد. کافه چام همه روزه از ساعت 8 الی 24 پذیرای قدوم میهمانان گرامی می باشد.

چام کافه - عکس 1

چام کافه - عکس 2

چام کافه - عکس 3

چام کافه - عکس 4

چام کافه - عکس 5

چام کافه - عکس 6

منبع : اختصاصی وبگردها_فاطمه بغدادی

بهترین کافه های تهران

بهترین کافه های تهران

۱۰ کافه بی نظیر در دل خانه‌های قدیمی تهران!

۱۰ کافه بی نظیر در دل خانه‌های قدیمی تهران!

کافه نادری

کافه نادری

دکوراسیون داخلی کافه‌ای با طراوت استوایی

دکوراسیون داخلی کافه‌ای با طراوت استوایی

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما