طلاق های جنجالی هنرمندان

طلاق معمولا بر اثر ناسازگاری زوجین پدید می آید و به معنای پایان یک زندگی مشترک است. می توان طلاق هنرمندان را یکی از جنجالی ترین اخبار دنیا دانست. در این مقاله جدایی برخی از چهره های سینمای ایران به اختصار بیان شده است.

1 - طلاق محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان

محمدرضا شریفی نیا و آزیتا حاجیان دو چهره ی شناخته شده در عرصه ی سینما و تلویزیون هستند که مدتیست به زندگی مشترکشان پایان داده اند. ثمره ی ازدواج این دو هنرمند، دو دختر به نام های "ملیکا" و " مهرآوه" می باشد که هر دو در عرصه ی هنر فعالیت دارند. زمزمه هایی هم مبنی بر ازدواج مجدد شریفی نیا و حاجیان پس از طلاق این دو چهره به گوش می رسید.

محمدرضا شریفی نیا

آزیتا حاجیان

2 - طلاق امین حیایی و مونا بانکی پور

 امین حیایی و مونا بانکی پور سال ها پیش با یکدیگر ازدواج کردند و ثمره ی این ازدواج پسری به نام " دارا" است. مونا بانکی پور نیز از بازیگران تلویزیون به شمار می رفت. وی تا کنون در سریال "خواب و بیدار" و فیلم سینمایی "خانه ای در شن" به ایفای نقش پرداخته است. حیایی و بانکی پور سال ها پیش از یکدیگر طلاق گرفتند. هم اکنون "نیلوفر خوش خلق" به عنوان همسر رسمی امین حیایی شناخته می شود.

امین حیایی

مونا بانکی پور

3 - طلاق  آفرین چیت ساز و علی دهکردی

علی دهکردی یکی از هنرمندان موفق ایرانی است که از سال 1370 با نقش آفرینی در فیلم سینمایی "از کرخه تا راین" پا به عرصه ی بازیگری گذاشت. همسر سابق وی آفرین چیت ساز(بازیگر) بوده است که هم اینک از یکدیگر طلاق گرفته اند. 

علی دهکردی

 آفرین چیت ساز

4 - طلاق آناهیتا نعمتی و ابوالفضل پور عرب

 طلاق پورعرب و آناهیتا نعمتی در سال های اخیر جنجال زیادی به پا کرد. این دو بازیگر در زمان محبوبیت ابوالفضل پور عرب با یکدیگر ازدواج کردند. در آن زمان آناهیتا نعمتی یکی  از چهره های تازه معرفی شده به عرصه ی سینما به شمار می رفت.  طلاق این 2 نفر به 8 سال پیش باز می گردد. ثمره ی ازدواج پور عرب و نعمتی دختری به نام "رایکا" است که هم اکنون در کنار مادرش زندگی می کند.

ابوالفضل پور عرب

آناهیتا نعمتی

5 - طلاق سیما تیرانداز و ناصر هاشمی

 سیما تیرانداز و ناصر هاشمی دو چهره ی شناخته شده در هنر و فیلم سازی هستند که مدت هاست از یکدیگر طلاق گرفته اند. تیرانداز در زمانی که در اوج شکوفایی بود با ناصر هاشمی(برادر مهدی هاشمی) پیوند زناشویی بست: اما متاسفانه ازدواج این دو بازیگر توانمند نیز به طلاق منتهی گردید. هم اینک مجید جوزانی همسر سیما تیرانداز است.

ناصر هاشمی

سیما تیرانداز

6 - طلاق بابک ریاحی پور و مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی و بابک ریاحی پور از دیگر چهره های برجسته ی سینمای ایران هستند که متاسفانه از یکدیگر طلاق گرفته اند. ریاحی پور یکی از برجسته ترین آهنگ سازان ایرانی می باشد که ساز تخصصی وی گیتار باس است. وی با نوازندگی فیلم "فاتح" به سینمای ایران معرفی شد. مهتاب کرامتی نیز از سوپراستارهای دهه ی 80 سینمای ایران است. وی هم اکنون علاوه بر بازیگری در یک شرکت مد مشغول به کار است. 

بابک ریاحی پور

مهتاب کرامتی

7 - طلاق تانیا جوهری و خسرو شکیبایی

جوهری و شکیبایی در دهه ی 50، درزمانی که هیچ کدام چهره ای شناخته شده نبودند، با یکدیگر پیمان زناشویی بستند. طلاق این دو هنرپیشه، به پیش از  شناخته شدنشان باز می گردد؛ از همین رو طلاق تانیا جوهری و خسرو شکیبایی با هیچ گونه جنجالی رو به رو نشد.

خسرو شکیبایی

تانیا جوهری

8 - طلاق آتنه فقیه نصیری و فریبرز عرب نیا

آتنه فقیه نصیری و فریبرز عرب نیا دو چهره ی شناخته شده در سینما و تلویزیون هستند که خبر طلاق این دو با جنجال زیادی رو به رو شد؛ زیرا عرب نیا با بازی در فیلم های مسعود کیمیایی و  فقیه نصیری با نقش آفرینی در سریال های تلویزیونی به چهره هایی شناخته شده، تبدیل شده بودند.

فریبرز عرب نیا

 آتنه فقیه نصیری

9 - طلاق فریبرز عرب نیا و عسل بدیعی

دومین ازدواج عرب نیا با عسل بدیعی صورت گرفت که متاسفانه مجددا به طلاق منتهی گشت. عسل بدیعی  با  بازی در اثر کیانوش عیاری(بودن یا نبودن)  در سینما مطرح شد. وی پس از ازدواج با عرب نیا صاحب فرزندی به نام "جانیار" شد. بدیعی پس از طلاق از عرب نیا در سال 1390 بر اثر ایست قلبی از دنیا رفت. 

فریبرز عرب نیا2

عسل بدیعی

10 - طلاق عاطفه رضوی و مهرداد شکرآبی

عاطفه رضوی یکی از هنرمندان موفق در عرصه ی سینما، تلویزیون و تئاتر به شمار می رود که سال ها پیش از همسر سابقش که مهرداد شکرآبی نام داشت، طلاق گرفت. وی هم اکنون با "حسین پاکدل" یکی از نویسندگان، مجریان و کارگردانان سینما زندگی می کند.

مهرداد شکرآبی

عاطفه رضوی

11 - طلاق داریوش فرهنگ و سوسن تسلیمی

سوسن تسلیمی و داریوش فرهنگ، دو چهره ی برجسته درعرصه ی سینما و تلویزیون هستند که هردوی آنها پس از بازی در " شاید وقتی دیگر" به چهره های موفقی تبدیل شدند. سوسن تسلیمی پس از نقش آفرینی دراین فیلم، از داریوش فرهنگ طلاق گرفت و به همراه تک فرزندشان راهی سوئد شد. 

داریوش فرهنگ

سوسن تسلیمی

12 - طلاق نیما بانکی و لیلی رشیدی

لیلی رشیدی و نیما بانکی سال ها پیش از یکدیگر طلاق گرفتند. هم اینک، تنها فرزند این دو، در جوار خانواده ی رشیدی زندگی می کند. نیما بانکی علاوه بر فعالیت در سینما، به تیزر سازی نیز مشغول است.

نیما بانکی

لیلی رشیدی

13 - طلاق حسین محب اهری و  فرحناز منافی ظاهر

حسین محب اهری و  فرحناز منافی ظاهر دو چهره ی شناخته شده در دهه ی 60 به شمار می روند. منافی ظاهر در بسیاری از کارهای برجسته ی تلویزیونی از قبیل: پدرسالار، امام علی، روزگارقریب و روز حسرت به ایفای نقش پرداخت. این دو هنرمند مدتیست که از یکدیگر طلاق گرفته اند. 

حسین محب اهری

فرحناز منافی ظاهر

14 - طلاق  پرستو گلستانی وبهروز بقایی 

پرستو گلستانی و بهروز بقایی در دهه ی 60 به نامی آشنا میان مردم تبدیل شدند. این دو سال هاست که به زندگی مشترکشان پایان داده اند و  از هم طلاق گرفته اند.

بهروز بقایی

پرستو گلستانی

15 - طلاق مجید جعفری و اکرم محمدی

اکرم محمدی که در دهه ی 70 با بازی در خانه ی سبز و پدر سالار به یکی از چهره های مطرح تلویزیون تبدیل شد، همسر سابق مجید جعفری می باشد. ازدواج این دو بازیگر، چندین سال است که به طلاق ختم شده است. 

مجید جعفری

اکرم محمدی

16 - طلاق امین زندگانی و مینا لاکانی

امین زندگانی و مینا لاکانی دو بازیگر شناخته شده در میان مردم هستند که چندین سال پیش از یکدیگر طلاق گرفته اند. مینا لاکانی پس از طلاق از ایران مهاجرت نمود. امین زندگانی پس از طلاق از لاکانی با الیکا عبدالرزاقی پیمان ازدواج بست. 

امین زندگانی

مینا لاکانی

17 - طلاق شبنم طلوعی و کوروش تهامی

کوروش تهامی که تا کنون در عرصه ی خوانندگی و بازیگری خوش درخشیده است، همسر سابق شبنم طلوعی می باشد. شبنم طلوعی سال ها پیش با پناهندگی سیاسی از ایران خارج شد. تهامی پس از طلاق از طلوعی دوباره ازدواج  کرد.

کوروش تهامی

شبنم طلوعی

18 - طلاق پوپک  گلدره و امیر غفارمنش

امیر غفارمنش و پوپک گلدره دو چهره ی شناخته شده در عرصه تلویزیون هستند که سال ها پیش از یکدیگر طلاق گرفتند. پوپک گلدره در برهه ای از زمان (پس از طلاق از غفارمنش) دچار افسردگی شد و متاسفانه در سال 1387 بر اثر سانحه ی رانندگی از دنیا رفت. غفار منش پس از طلاق از گلدره مجددا تشکیل خانواده داد.

امیر غفارمنش

پوپک گلدره

 

19 - طلاق الهام چرخنده و فرشید نوابی

الهام چرخنده و فرشید نوابی پس از سال ها دوری از عرصه ی تصویر با نقش آفرینی در سریال پروانه، به تلویزیون بازگشتند. این دو هنرمند در همان سال تصمیم به طلاق گرفتند و در  سال 94 به زندگی مشترکشان پایان دادند. 

فرشید نوابی

الهام چرخنده

20 - طلاق آزاده نامداری و فرزاد حسنی

ازدواج آزاده نامداری با فرزاد حسنی جنجال زیادی در میان هنرمندان و مردم به پا کرد؛ اما خبر طلاق این دو مجری توانمند با جنجال بیشتری رو به رو شد. ازدواج نامداری و حسنی در سال 92 صورت گرفت که این ازدواج در سال 93 به طلاق ختم شد. این دو مجری، پس از طلاق حواشی زیادی به همراه داشتند. آزاده نامداری پس از طلاق از فرزاد حسنی با سجاد عبادی پور ازدواج کرد و هم اکنون صاحب 1 دختر است. 

فرزاد حسنی

آزاده نامداری

21 - طلاق هدایت هاشمی و نگار عابدی

چندی پیش خبر طلاق هدایت هاشمی که به خاطر بازی در سریال های چک برگشتی و پایتخت به یک چهره ی محبوب تبدیل شده بود، بر سر زبا ن ها افتاد. همسر سابق وی "  نگار عابدی" نام داشت که او هم از بازیگران موفق سینما، تلویزیون و تئاتر به شمار می رفت. نگار عابدی با بازی در سریال دودکش به چهره ای شناخته شده تبدیل شد. این دو بازیگر توانا سال گذشته از یکدیگر طلاق گرفتند. هاشمی و عابدی صاحب یک دختر به نام "اما" هستند که هم اینک همراه پدرش زندگی می کند. هاشمی پس از طلاق از نگار عابدی  مجددا ازدواج کرد. 

هدایت هاشمی

نگار عابدی

22 - طلاق سعید تهرانی و لادن طباطبائی

سعید تهرانی و لادن طباطبائی دو چهره ی فعال در سینما می باشند که در سن کم با یکدیگر ازدواج کردند و هم اینک صاحب 2 فرزند هستند. فرزند اول این دو بازیگر، یک پسر 23 ساله و فرزند دومشان دختری 7 ساله است. متاسفانه چندی پیش خبر طلاق سعید تهرانی و لادن طباطبائی به گوش رسید.

سعید تهرانی

لادن طباطبائی

23 - طلاق رامبد جوان و ماندانا روحی

 رامبد جوان در دهه ی 70 با ماندانا روحی پیمان ازدواج بست که متاسفانه پس از مدتی از یکدیگر طلاق گرفتند. خطبه ی عقد این دو بازیگر به دست "سید محمد خاتمی" خوانده شد. طلاق این دو هنرمند با جنجالی رو به رو نشد.

رامبد جوان

ماندانا روحی

24 -  طلاق رامبد جوان و سحر دولت شاهی

رامبد جوان در سال 90 با سحر دولت شاهی ازدواج کرد، اما متاسفانه این ازدواج هم در سال 93 به طلاق منتهی گشت. پس از از طلاق رامبد و سحر، خبرهایی مبنی بر ازدواج مجدد جوان به گوش رسید. رامبد جوان و نگار جواهریان در تابستان سال 94 با یکدیگر ازدواج کردند. طلاق رامبد جوان از سحر دولت شاهی و ازدواج مجددش با بازخوردهای بسیاری همراه شد.

رامبد جوان2

سحر دولت شاهی

25 - طلاق آزاده صمدی و هومن سیدی

آزاده صمدی و هومن سیدی که به دلیل بازی در سریال تلویزیونی "راه بی پایان" به چهره های شناخته شده و محبوب تبدیل شده بودند، در سال 93 به زندگی مشترکشان پایان دادند. هومن سیدی طی انتشار یک متن، خبر طلاق خود را از آزاده صمدی علنی نمود.

هومن سیدی

 آزاده صمدی

26 - طلاق سارا خویینی‌ها و چنگیز وثوقی

سارا خویینی‌ها  برای اولین مرتبه با چنگیز وثوقی ازدواج کرد که این ازدواج بیش از 1 سال طول نداشت و به طلاق منتهی گشت.

چنگیز وثوقی

سارا خویینی‌ها

27 - طلاق سارا خویینی‌ها و یوسف مرادیان

سارا خویینی‌ها پس از طلاق از وثوقی با  یوسف مرادیان پیمان زناشویی بست. این دو، از بازیگران بی حاشیه ی عرصه تصویر هستند که برای مدتی با یکدیگر زندگی کردند و متاسفانه پس از طی شدن یک دوران، با طلاق، به زندگی مشترکشان پایان دادند. 

یوسف مرادیان

سارا خویینی‌ها2

28 - طلاق حمید گودرزی و ماندانا دانشور

حمید گودرزی و ماندانا دانشور که تا پیش از این به عنوان زوج خوشبخت به سایر مردم معرفی می شدند، به تازگی از یکدیگر طلاق گرفته اند. علت طلاق این زوج تا کنون از سوی هیچ کدام از آنها بیان نشده است. 

حمید گودرزی

ماندانا دانشور

29 - طلاق صبا راد و مرتضی علی آبادی

خبر ازدواج صبا راد و مرتضی علی آبادی در فروردین سال 95 بر سر زبان ها افتاد؛ اما به تازگی علی آبادی در صفحه ی خصوصی اش اعلام کرده است که این دو نفر 6 ماه پیش طلاق گرفته اند و به خاطر دور ماندن از حواشی تا کنون این مساله را علنی نکرده اند.

مرتضی علی آبادی

صبا راد

طلاق های جنجالی هالیوودی ها

  • طلاق آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون
  • طلاق آنجلینا جولی و بردپیت
  • طلاق بردپیت و جنیفر آنیستون
  • طلاق نیکول کیدمن و تام کروز
  • طلاق جنیفر لوپز و کریس جود 
  • طلاق مدونا و گای ریچی

طلاق آنجلینا جولی و بیلی باب تورنتون

طلاق آنجلینا جولی و بردپیت

طلاق بردپیت و جنیفر آنیستون

طلاق نیکول کیدمن و تام کروز

طلاق جنیفر لوپز و کریس جود

طلاق مدونا و گای ریچی

منبع : اختصاصی وبگردها_فاطمه بغدادی

طلاق جنجالی آقای سوپراستار

طلاق جنجالی آقای سوپراستار

خانه جدید آنجلینا جولی بعد از جدایی از بردپیت

خانه جدید آنجلینا جولی بعد از جدایی از بردپیت

طلاق ستاره سرشناس فوتبال ایران از همسر دومش !!!

طلاق ستاره سرشناس فوتبال ایران از همسر دومش !!!

تاثیرات تلخ طلاق روی مردان

تاثیرات تلخ طلاق روی مردان

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما