با وجود آنکه علیرضا منصوریان تاکید کرده بود که مهدوی کیا جدید را از استقلال خواهد ساخت اما به نظر می رسد که وارث موشک در پرسپولس وجود دارد.

مهدوی کیا را می توان بهترین بال راست تاریخ فوتبال ایران و پرسپولیس دانست. ستاره سابق سرخ پوشان عملکرد کارنامه درخشانی دارد. او در بین هواداران پرسپولیس و حتی دیگر تیم ها هم از محبوبیت زیادی برخوردار بود و در ترکیب بهترین های تاریخ باشگاه هامبورگ هم وجود داشت.

پرسپولیس و فوتبال ایران مدتها بود که خلا مهدی مهدوی کیا را احساس می کرد هر چند از بازیکنان زیادی به عنوان جایگزین او سخن به میان آمد اما هیچ بازیکنی نتوانست که یاد و خاطره موشک را زنده کند.

به نظر می رسد که مهدوی کیا جدید در پرسپولیس در حال ظهور کردن است. صادق محرمی جوان تنها با 20 سال سن به یکی از تاثیر گذارترین و بهترین بازیکنان پرسپولیس تبدیل شده است. او تنها چند بازی است که در ترکیب تیم برانکو به میدان رفته و آنقدر زیبا بازی می کند که لقب مهدوی کیا جدید را به خود اختصاص داد.

دکتر محمد رضا زاد مهر  ستاره سابق پرسپولیس بعد از دیدار این تیم برابر نفت به ستایش از صادق محرمی پرداخت و تاکید کرد که او را به یاد مهدی مهدوکیا می اندازد. او گفت که حجم شش های محرمی و دوندگی زیادش در میدان او را شگفت زده کرده و آینده درخشانی در  انتظار این بازیکن است و به نظر می رسد که حق با دکتر خوش اخلاق قرمز پوشان است.
علیرضا منصوریان پیش از این در ستایش از محمد برزای گفته بود که او به مهدوکی شباهت زیادی دارد. سرمربی آبی پوشان تاکید کرده بود که از برزای مهدوی کیا جدید خواهد ساخت اما به نظر می رسد که موشک جدید در پرسپولیس ظهور کرده و سرخ پوشان مثل دفاع چپ یک دفاع راست بسیار خوب هم پیدا کرده اند.
با این عملکرد درخشانی که محرمی از خود به نمایش گذاشته باید گفت که رامین رضاییان کار بسیار سختی برای بازگشت به ترکیب اصلی دارد.

منبع : برترین ها

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما