محمد نصرتی در خصوص شکست تیم فوتبال گسترش فولاد مقابل پدیده اظهار داشت: هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و موقعیت‌های زیادی در جریان بازی به وجود آمد.

ما در این بازی متأسفانه از موقعیت‌های خودمان به بهترین نحو بهره نبردیم و یک پنالتی را هم از دست دادیم و در کل حق‌مان باخت نبود.

وی ادامه داد: البته در این بازی شرایط زمین هم مساعد نبود اما در دقایق ابتدایی بیشتر اوقات توپ و میدان در اختیار گسترش بود و اگر از فرصت‌های خودمان به نحو احسن بهره می‌بردیم برنده این بازی می‌شدیم و 3 امتیاز را از دست نمی‌دادیم.

مدافع تیم فوتبال گسترش فولاد در خصوص بازی هفته بعد این تیم مقابل صبا گفت: بازی مهمی پیش رو داریم و صددرصد باید در این مسابقه برنده شویم. متأسفانه این باخت باعث شد که ما با تیم‌های چهارم و پنجم جدول که آن را کم کرده بودیم دوباره زیاد شود. به همین خاطر باید صبا را ببریم تا همچنان بتوانیم مدعی کسب سهمیه باشیم.

نصرتی در پایان خاطرنشان کرد: البته نباید از خوب بودن تیم صبا هم بگذریم که نیم‌فصل دوم با جذب بازیکنان کلیدی شرایط خوبی را سپری می‌کند. بازی سختی داریم اما با تمام این اوصاف به دنبال کسب 3 امتیاز خانگی هستیم تا بتوانیم همچنان مدعی کسب سهمیه با صعود به رتبه‌های بالاتر جدول باشیم.

منبع : برترین ها

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما