قوچان‌نژاد و جهانبخش مساوی شدند

سایت مجله معتبر فوتبال اینترنشنال هلند طبق روال همیشگی اقدام به ارزیابی عملکرد فنی بازیکنان و انتخاب 5 بازیکن برتر اردویژه هلند کرد که کرایگ گودوین (اسپارتا روتردام) با دریافت نمره 8 عنوان بهترین بازیکن را از آن خود کرد.

نام مارتین اودگارد، هم تیمی رضا قوچان‌نژاد در هیرنوین نیز در جمع بازیکنان برتر هفته بیست‌وپنجم اردویژه هلند دیده می‌شود.

مجله فوتبال اینترنشنال به نمایش 90 دقیقه‌ای رضا قوچان‌نژاد، مهاجم ایرانی تیم هیرنوین در بازی خانگی برابر ایگلس نمره فنی متوسط 5.5 را اختصاص داد. هیرنوین در این دیدار با نتیجه تساوی 2 بر 2 متوقف شد.

علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی آلکمار هم که در 45 دقیقه اول بازی برابر تیم انتهای جدولی اکسلسیور حضور داشت همانند قوچان‌نژاد نمره 5.5 را دریافت کرد. آلکمار در این دیدار خانگی به نتیجه تساوی یک - یک بسنده کرد.

در جدول رده‌بندی اردویژه هلند تیم فاینورد همچنان به صدرنشینی‌اش با 63 امتیاز ادامه می‌دهد. تیم آژاکس آمستردام تعقیب‌کننده اصلی فاینورد 59 امتیازی است و رتبه دوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد. تیم‌های آلکمار و هیرنوین نیز به ترتیب با امتیازهای 38 و 37 در رده‌های پنجم و هفتم قرار گرفته‌اند. 

 قوچان‌نژاد و جهانبخش مساوی شدند

 قوچان‌نژاد و جهانبخش مساوی شدند

منبع : برترین ها

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما