یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه

مصطفی میرسلیم در گفت‌وگوی خود در شبکه جام‌جم اظهار کرد: ایرانیان خارج از کشور به عنوان سفرای جمهوری اسلامی ایران می‌توانند فرهنگ و تمدن ایران را به بهترین وجه به کسانی که با آن آشنایی ندارند خوب بشناسانند. ایرانیان خارج از کشور برای ما عزیز و محترم هستند. آنها با اتصال روحی به هموطنان خود و نظام می‌توانند زیبایی‌های کشور را به بیگانگان معرفی کنند.

وی در ادامه افزود: هرگاه این معرفی خوب انجام شده، آثار خوبی به دست آمده و خارجی‌ها مشتاق ایران شدند بطوری‌که حتی خواسته‌اند آرامگاه ابدیشان در ایران باشد.

این نامزد حزب مؤتلفه در انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به نقش ایرانیان خارج از کشور در مقابل توطئه ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی تصریح کرد: این سیاست غرب که شامل ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی می‌شود اشتباه است زیرا اسلام و ایران جز صلح‌خواهی و آرامش‌طلبی چیزی نخواسته است.

میرسلیم افزود: ایرانیان خارج از کشور دارای شأن و منزلت ارجمندی هستند و به افراد فهیم، معتقد و پایبند به اصول و هویت خود مشهورند، ایرانیان دیگران را محترم می‌شمرند و همواره دنبال صلح و علم هستند. این رفتار خوب فرهنگی و چنین حضوری از ایرانیان خنثی‌کننده ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی است.

منبع : برترین ها

فهرست

تازه ها

عضویت

تماس با ما